Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Amatorzy postraszyli Płomień Połomia [ZDJĘCIA]

W Jejkowicach na rewelacyjnie przygotowanej płycie boiska rozegrano w środę mecz I rundy Pucharu Polski pomiędzy amatorską drużyną Noster Rybnik, a czwartoligowym Płomieniem Połomia. Zespół z Połomi musiał się nieźle natrudzić, żeby pokonać rywala, który po raz drugi skorzystał z możliwości wystawienia amatorskiej drużyny w Pucharze Polski.

Amatorzy postraszyli Płomień Połomia [ZDJĘCIA]

Czwartoligowiec z Połomi przyjechał do Jejkowic rezerwami, jednak te nie potrafiły sobie długo dać rady z zawodnikami Nostera. Pod koniec pierwszej połowy był historyczny moment dla amatorskiej drużyny z Rybnika. Kapitan Nostera Łukasz Potera pięknie przymierzył z dystansu i jego drużyna objęła prowadzenie. To pierwszy gol "amatorów" w historii PP. W poprzednim sezonie także startowali, ale w pierwszej rundzie odpadli z ROW II Rybnik (0:1). Po przerwie Noster, który przybył dwunastoosobowym składem dzielnie się bronił, ale w końcu Płomień pokonał defensywę Nostera. Najpierw do remisu doprowadził Wojciech Łaski, chwilę później prowadzenie dał Artur Kuczka, a wynik na 3:1 dla Płomienia ustalił Łaski.

Noster Rybnik – Płomień Połomia 1:3 (1:0)

1:0 Łukasz Potera (42’) 1:1 i 1:3 Wojciech Łaski (68’ i 84’) 1:2 Artur Kuczka (73’)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].