Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Jastrzębski Węgiel rozpoczął sprzedaż ogólną karnetów na sezon 2018/2019

31.08.2018 13:27 | 1 komentarz | dud

Drodzy Kibice, nadszedł długo wyczekiwany przez Was moment. Rozpoczęła się sprzedaż karnetów Jastrzębskiego Węgla na sezon 2018/2019.

Jastrzębski Węgiel rozpoczął sprzedaż ogólną karnetów na sezon 2018/2019
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nadchodzące rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie zapowiadają się pasjonująco. Kluby świetne przepracowały okienko transferowe, czego efektem jest napływ do PlusLigi wielu klasowych graczy, w tym gwiazd światowego formatu.

Nasz Klub również poczynił znaczące starania w tym zakresie, ściągając m.in. zawodników o uznanej marce na siatkarskim rynku w osobach Dawida Konarskiego, Christiana Fromma czy Juliena Lyneela. Tercet wymienionych reprezentantów: Polski, Francji oraz Niemiec, w połączeniu z zachowanym trzonem kadry z zeszłego zespołu, ma zaprowadzić naszą drużynę najwyżej jak tylko da się w ligowej hierarchii.

Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że to jest tylko sport. Jak to często bywa w tej dziedzinie życia, po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej ambitne plany i marzenia. Bez względu na wszystko Jastrzębski Węgiel nie boi się wyzwań i jak co roku zamierza powalczyć o najwyższe cele.

Jak wiadomo, na sukces składa się wiele czynników. Jednym z nich jest wsparcie i zaangażowanie ze strony fanów. Dlatego tak bardzo na Państwa liczymy. Naszym ukłonem w Państwa stronę niech będzie fakt, iż UTRZYMALIŚMY CENY KARNETÓW NA NIEZMIENIONYM POZIOMIE. Ich ceny będą takie same jak w poprzednim sezonie i wynoszą:

- 250 złotych (karnet Srebrny)

- 300 złotych (karnet Złoty)

- 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off.

Na tym samym poziomie jak w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Sprzedaż ogólna karnetów jest prowadzona:

- stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30 w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) 

- w internecie, za pośrednictwem serwisu LINK.

Gorąco zachęcamy Państwa do zakupu karnetów. Jak przez lata zdążyliście się przekonać, widowiska z udziałem Pomarańczowych to gwarancja znakomitej zabawy. Zatem, bądźcie z nami, wspierajcie Jastrzębski Węgiel.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl