Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Efektowna wygrana "dwójki". Miś z hat-trickiem

Druga drużyna TS ROW Rybnik wygrała w Ornontowicach z Gwarkiem 4:1 w swoim pierwszym meczu nowego sezonu III ligi kobiet.

Efektowna wygrana "dwójki". Miś z hat-trickiem
Fot. tsrow.pl

Rybniczanki już na samym początku spotkania objęły prowadzenie, gdy sytuację sam na sam z bramkarką wykorzystała Julia Dworok. Gospodynie wykorzystały błąd ROW-u w defensywie i doprowadziły do wyrównania, ale przyjezdne jeszcze przed przerwą ponownie objęły prowadzenie, a na listę strzelców wpisała się Marta Miś. Ta sama zawodniczka podwyższyła na 3:1 kilka minut po wznowieniu gry, a po chwili skompletowała hat-tricka, wykorzystując rzut karny.

Następny mecz rybniczanki rozegrają 8 września. O 13:00 zmierzą się z rezerwami SWD Wodzisław Śląski.

Gwarek Ornontowice – TS ROW II Rybnik 1:4 (1:2)
Bramki dla ROW-u:
Dworok 3., Miś 34., 51., 54.

ROW: Bzowska Alicja (40. Pawlik Marcelina) - Kozielska Luiza, Blatoń Wiktoria, Nowosielska Sabina, Kubik Katarzyna, Dworok Julia (51. Krzyżok Agnieszka), Garcarczyk Liwia, Bałuc Agata (70. Kędzierska Izabela), Gajda Kinga (51. Krzyżok Julia),Krótki Maja (51. Sroka Anna), Miś Marta.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jazy (46.174. * .175) 04.12.2022 14:46
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem