Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielki hit w Gliwicach. Polacy zmierzą się z Niemcami

TVP Sport poinformowała, że kwietniowy mecz reprezentacji Polski z Niemcami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy w piłce ręcznej rozegrany zostanie w Arenie Gliwice.

Wielki hit w Gliwicach. Polacy zmierzą się z Niemcami

Eliminacje do mistrzostw Europy - które w 2020 roku odbędą się w Szwecji, Norwegii i Austrii - wystartują jesienią. Z Niemcami Polacy zagrać mają 10 lub 11 kwietnia przyszłego roku w Gliwicach. Patrząc na pozostałych grupowych rywali "Biało-czerwonych" - Kosowo i Izrael - śmiało można zakładać, że będzie to pojedynek o pierwsze miejsce w grupie. Podczas tego spotkania uhonorowani mają zostać Karol Bielecki i Sławomir Szmal, którzy niedawno zakończyli swoje wielkie kariery.

Jeśli Arena Gliwice wypełni się do ostatniego miejsca, to będzie to jeden z meczów z największą frekwencją w Polsce. Hala podczas wydarzeń sportowych pomieści 13 400 osób.

Eliminacje do mistrzostw Europy

24.10.2018, Ostrowiec Św.: Polska – Kosowo

28.10.2018, Tel Awiw: Izrael – Polska

10/11.04.2019, Gliwice: Polska – Niemcy

13/14.04.2019, ?: Niemcy – Polska

12/13.06.2019, ?: Kosowo – Polska

15/16.06.2019, ?: Polska – Izrael

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].