Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyły zapisy do rozgrywek Business Champions League 2018-2019

W poprzedniej edycji rozgrywek „Business Champions League” drużyna LUBAR-u dokonała rzeczy niebywałej, a mianowicie obroniła swój tytuł mistrzowski z rozgrywek trawiastych. Czy ten sam wyczyn z edycji 2017-2018 powtórzy halowy mistrz zespół Tenneco Silesia? O tym przekonamy się już wkrótce, gdyż startuje kolejna edycja „Business Champions League 2018-2019”. 

Ruszyły zapisy do rozgrywek Business Champions League 2018-2019

O tym, że warto zagrać nie trzeba przekonywać ekip, które grają w lidze od lat, ale z wielką niecierpliwością czekamy też na zespoły nowe, które nadadzą turniejowi świeżego powiewu.

Łączymy siły, szlifujemy formę i spotykamy się w październiku.

Plan organizacyjny turnieju „Business Champions League 2018-2019” wygląda następująco:

 • organizacja rozgrywek – do rozgrywek może przystąpić maksymalnie 16 drużyn,
 • częstotliwość spotkań:  jeden turniej w miesiącu,
 • system rozgrywek: - 4 turnieje dla każdej drużyny, w następujących fazach:
  • faza kwalifikacyjna (październik / listopad 2018) : rozgrywki grupowe (4 zespoły w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 2 x 9 minut),
  • faza grupowa (grudzień 2018): rozgrywki grupowe (4 zespoły w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 2 x 9 minut),
  • faza pucharowa (styczeń - luty 2019): rozgrywki pucharowe min. Wielki Finał Business Champions League oraz Finał Pocieszenia Business Champions League. 
 • miejsce spotkań – hala sportowa Boguszowice - Rybnik (gra 4 zawodników + bramkarz), 
 • czas trwania turnieju – spotkania będą odbywać się w poniedziałki, w dwóch przedziałach:
  • grupa A, B   -> 16.45 - 19.00, 
  • grupa C, D  -> 19.15 - 21.30.

Kolejność zgłoszeń przesądza o tym, które zakłady pracy wezmą udział w rozgrywkach (ostateczny termin mija 30 września br). Wszystkie zainteresowane zakłady pracy proszę o kontakt z numerem telefonu 692-057-952 lub drogą mailową: hlb.rybnik@wp.pl.

Więcej szczegółów na temat rozgrywek znajduje się na stronie TUTAJ


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].