Już 4 października prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Już 4 października prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla

Wydarzenie to nastąpi 4 października o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. UWAGA: Posiadacze karnetów na sezon 2018/2019 zachowują miejsca na hali zgodnie z numerem siedziska na zakupionym karnecie.

O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje. Panowie słyną ze świetnego kierowania dopingiem podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski, ale mają doświadczenie w tworzeniu wspaniałej atmosfery także podczas innych widowisk sportowych, niezwiązanych z siatkówką. Jednym słowem: są oni gwarancją dobrej zabawy.

Bezpośrednio po prezentacji naszym fanom zaserwujemy siatkarską ucztę. Podobnie jak w zeszłym roku, znów zaprosiliśmy z tej okazji klasowego rywala. Mowa o aktualnym mistrzu Niemiec, drużynie Berlin Recycling Volleys, z którą w zeszłym sezonie mierzyliśmy się w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. To klub, z którym mamy świetne relacje i który prezentuje wysoki poziom sportowy.

Nasze wydarzenie upamiętni także dwa inne ważne jubileusze: 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 25-lecie Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. – strategicznego Partnera Klubu.

Czwartkowe popołudnie 4 października zapowiada się więc pasjonująco. Zapewniamy pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].