Niedziela, 23 września 2018

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 2)

13.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 2)
Michał Tumula
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków

Przybyli: Adam Jachimowicz (trener), Przemysław Ekiert (Naprzód Borucin), Patryk Grzesiczek (Markowice), Przemysław Szuścik (Wypoczynek Buków), Adrian Studniczek (wznowił treningi), Oliwer Kołek, Patryk Krmasek, Artur Leśniak i Patryk Popela (z drużyny juniorów).

Ubyli: Edward Kowalczyk (trener), Patryk Twaróg (nie wznowił treningów).

LKS Chałupki

Przybyli: Roman Bindacz, Paweł Chojak i Wojciech Klimek (Krzyżanowice), Rostislav Dobeš, Erik Janeczko, Martin Rapan i Jakub Tomáš (Bospor Bohumín), Lukas Walecki (Slovan Záblatí), Dominik Kula (Polanka).

Ubyli: Michał Gabor (Krzyżanowice), Mateusz Pietrasz (Przyszłość Rogów), Dominik Kupka (Owsiszcze), Łukasz Janeta (Odra Nieboczowy), Filip Kroemer (Olza Godów), Jarosław Niemiec (Inter Krostoszowice), Paweł Jurek (nie wznowił treningów).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Adrian Kostka (Cyprzanów), Szymon Bortel, Paweł Krzemień i Przemysław Jakubczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Krzysztof Koliński (kontuzja). 

LKS Studzienna

Przybyli: Dawid Prekaniak (Zgoda Zawada Książęca), Denis Grud (Cyprzanów), Dariusz Binek (wolny zawodnik), Jakub Konopacki, Bartosz Mrowiec i Michał Wicha (z drużyny juniorów).

Ubyli: Nathan Przybyła (Nędza), Nikodem Urbas (Start Pietrowice Wielkie).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Krzysztof Musioł (Jankowice), Mateusz Suszka i Dawid Copija (Płomień Siedliska), Jakub Kotucz (Odra Kędzierzyn-Koźle), Michał Tumula, Daniel Gławenda i Jakub Kania (wznowili treningi).

Ubyli: Piotr Wiączek (kontuzja), Sebastian Dziadura (nie wznowił treningów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Marek Harnasz, Grzegorz Moric i Kamil Przybyła (Jankowice), Jakub Preiniger (wolny zawodnik), Patryk Hoinza i Piotr Jaworski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Beniamin Miera i Oliwier Miera (Ruda Kozielska).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Sebastian Pielczyk, Mateusz Kołodziejczyk i Dawid Klima (Naprzód Rydułtowy), Dawid Wieczorek (Zameczek Czernica), Bartosz Ochyj (Czarni Gorzyce), Błażej Bochynek (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Herman (wolny zawodnik).

Ubyli: Andrzej Błatoń (Polonia Marklowice), Łukasz Postawka (Polonia Niewiadom), Kamil Gwóźdź (Adamowice), Dariusz Cieślak, Szymon Paulus i Szymon Kołek (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Wojciech Matuszek (trener), Kamil Cieślik (Silesia Lubomia), Sebastian Jaszczak (Przyszłość Rogów), Paweł Musioł (Odra Nieboczowy), Mariusz Czogała i Adrian Wichtowski (Strzelec Rzuchów), Marcin Litka (wolny zawodnik), Rafał Niesłańczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Mirosław Pniewski (trener), Łukasz Pozimski (Naprzód Rydułtowy), Patryk Knura (Nędza), Mateusz Sowa (Naprzód Syrynia), Krzysztof Masarczyk (nie wznowił treningów).

LKS Brzezie

Przybyli: Bartosz Majszak i Kamil Szewczyk (Naprzód Zawada), Rafał Kołek (wolny zawodnik), Michał Niedzielski (wznowił treningi), Sebastian Sekuła i Tomasz Sładek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Pawłów

Przybyli: Mateusz Pientka (Unia Racibórz), Łukasz Haras (Rafako Racibórz), Bartosz Trębacz (Raszczyce), Maciej Kremzer i Janusz Lindner (wolni zawodnicy), Daniel Dokupil (wznowił treningi), Jakub Przybyła i Kamil Wochnik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Szlufarski (Unia Racibórz), Paweł Hildebrand (nie wznowił treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Nikodem Urbas (Studzienna), Łukasz Kałus (wolny zawodnik), Rafał Brzeza, Paweł Kocjan i Patryk Komorek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Lyski

Przybyli: Krzysztof Seemann (Naprzód Rydułtowy), Mateusz Musioł i Przemysław Sznajder (Dąb Gaszowice II), Marek Franica i Mateusz Myśliwiec (Strzelec Rzuchów), Adam Piecha i Sebastian Urbaś (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Nieszporek (Pierwszy Chwałowice), Szymon Przygoda i Kamil Gawlyta (Jedność Jejkowice), Przemysław Konsek (Markowice), Dariusz Bierza (Adamowice), Marcin Kisiel (kontuzja), Grzegorz Stachowiak (nie wznowił treningów).

LKS Raszczyce

Przybyli: Kacper Kowalczyk (Unia Racibórz), Jakub Kazaniecki (Nędza), Denis Gruszka (Zgoda Zawada Książęca), Bartosz Arendarski, Łukasz Behrendt, Jacek Depta i Andrzej Niedziela (wolni zawodnicy), Kevin Halama (wznowił treningi).

Ubyli: Jakub Kowalczyk (Unia Racibórz), Tomasz Tiebler (Nędza), Błażej Dzierżawa (Silesia Lubomia), Bartosz Trębacz (Pawłów), Tomasz Piwowarczyk (Zgoda Zawada Książęca), Robert Perlic (nie wznowił treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Michał Wilk (trener), Tomasz Piwowarczyk (Raszczyce), Przemysław Pilinko (Naprzód Krzyżkowice), Dariusz Bedronka (Markowice), Kamil Świerczek (Start Mszana), Adam Bednorz, Damian Ciechanowicz, Mateusz Giemza, Robert Maksoń i Tomasz Stroka (Jankowice), Sebastian Wallach (wznowił treningi).

Ubyli: Janusz Tomala (trener), Jacek Trzeciak (Naprzód Borucin), Patryk Romanowski (Górnik Pszów), Dawid Prekaniak (Studzienna), Błażej Bochynek (Czarni Nowa Wieś), Denis Gruszka (Raszczyce).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Mariusz Niemczyk (trener), Łukasz Wuwer (Gwiazda Skrzyszów), Seweryn Świerczek (Naprzód Syrynia), Dawid Radomski (Wicher Wilchwy), Michał Turyczek (Kokoszyce), Patryk Balcar, Michał Elsner, Rafał Elsner, Kamil Trzaskalik i Krzysztof Zieliński (Gołkowice), Michał Błędowski, Patryk Gawron i Dominik Lenard (Silesia Lubomia – z drużyny juniorów), Dawid Lubas (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Marcin Grzonka i Robert Maks (wolni zawodnicy), Bartłomiej Rachwał i Bartosz Sobeczko (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dominik Pluta (trener), Robert Dzierżęga (Płomień Połomia), Adam Burakiewicz (Krzyżanowice), Mateusz Bugla i Krystian Prusowski (Przyszłość Rogów), Sebastian Margeciok, Adrian Folmert i Łukasz Wolski (Naprzód Rydułtowy), Szymon Kowacz (Silesia Lubomia), Jarosław Tokarczyk (Polonia Marklowice), Kamil Duda (Granica Ruptawa), Bartosz Majszak i Kamil Szewczyk (Brzezie), Kamil Polnik (Prawobrzeże Świnoujście), Dominik Trzetrzelewski (Jedność Grabownia-Golejów), Szymon Kluczka, Krzysztof Michna i Patryk Ochwat (Odra Nieboczowy), Adrian Warzeszka i Kamil Warzeszka (Olszynka Olza), Szymon Mrozek i Grzegorz Wojciechowski (nie wznowili treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Karol Grabiec (Naprzód Borucin), Dawid Broda (Czarni Gorzyce), Patryk Romanowski (Zgoda Zawada Książęca), Artur Ryborz (Naprzód Krzyżkowice), Adrian Chrząszcz i Tymoteusz Nowak (Pstrążna), Dawid Dąbek, Marek Ryborz i Mateusz Węglorz (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Mazur (Polonia Niewiadom), Wojciech Hetmaniok (nie wznowił treningów).