Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emocje do samego końca. Remis rezerw ROW-u z Jednością Przyszowice [ZDJĘCIA]

W meczu 7. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej rezerwy ROW-u Rybnik zremisowały z Jednością 32 Przyszowice. 

Emocje do samego końca. Remis rezerw ROW-u z Jednością Przyszowice [ZDJĘCIA]

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem z delikatnym wskazaniem dla przyszowickiej Jedności.

W pierwszych minutach drugiej połowy lepiej prezentowali się gospodarze, ale to Maciej Kiełtyka w 55. minucie przechwycił piłkę i poszedł w sytuacji sam na sam z bramkarzem ROW-u. Jedność prowadziła 1:0. Pięć minut później sędzia ku niezadowoleniu zawodników Przyszłości dopatrzył się faulu w polu karnym, a do remisu z jedenastki doprowadził Krystian Kujawa. 

W 82. minucie zawodnik ROW-u znalazł sie w dobrej sytuacji do wykończenia akcji i zostal sfaulowany. Po tej sytuacji Jedność kończyła mecz w dziesiątkę. ROW w końcówce miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak piłka nie wpadła do siatki gości. W 88. minucie Kujawa otrzymał drugą żółtą kartkę i siły się wyrównały. 

Cały mecz stał na bardzo dobrym poziomie piłkarskim. 

ROW II Rybnik - Jedność 32 Przyszowice 1:1 (0:0)

Bramki:

Kujawa 60' - Kiełtyka 55'

Składy:

ROW II Rybnik:

Marcel Owsiński, Krystian Kujawa, Piotr Dudzik, Bartłomiej Polok, Dariusz Chruszcz, Krzysztof Koch, Radosław Dzierbicki, Bartosz Kunat, Damian Koleczko, Michał Rostkowski, Jakub Makselon

Rezerwa: Bartosz Błaton, Łukasz Wawrzynek, Denis Sawicki, Mateusz Kokot

Jedność 32 Przyszowice:

Tomasz Szindler, Michał Fiedel, Dawid Kapała, Maciej Kiełtyka, Piotr Lokwenc, Dawid Mucha, Kamil Przybylski, Robert Szaruga, Wojciech Walkowski, Krzysztof Wawrzyniak, Robert Wolniewicz

Rezerwa: Przemysław Pakuła, Łukasz Bałuszyński, Patryk Kapała, Bartosz Łakomy, Arkadiusz Przybyłka. Dariusz Widera, Mariusz Zabawczuk


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].