Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sucha Psina pożądliła Orła [ZDJĘCIA]

W meczu V kolejki opolskiej B klasy (grupa XIII) Orzeł Dzierżysław przegrał na swoim stadionie z Żądłem Sucha Psina 4:2. Dla Żądła to czwarte zwycięstwo w debiutanckim sezonie.

Sucha Psina pożądliła Orła [ZDJĘCIA]

Najwięcej działo się w pierwszej połowie. Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze. Orzeł objął prowadzenie w 8. minucie meczu po golu Pawła Janeczka. Dziewieć minut później zawodnicy Żądła wyrównali na 1:1, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Kacprzak. Gospodarze ponownie prowadzili po kolejnych czterech minutach. Gola zdobył Grzegorz Bondarewicz. Na dziesięć minut przed końcem Żądło jeszcze raz wyrównało, a gola znów zdobył Kacprzak. Ligowy debiutant z Suchej Psiny użądlił po krótkiej chwili, gdy na 3:2 bramkę zdobył Marcin Łanocha. Prowadzenie zawodników z Suchej Psiny utrzymało się do przerwy. W drugiej części meczu goście prezentowali się lepiej od gospodarzy, co przełożyło się na jeszcze jednego gola "pszczółek". Na 4:2 podwyższył ponownie Kacprzak. Żadło Sucha Psina zajmuje czwartą lokatę, Orzeł Dzierżysław jest ósmy. W VI kolejce Żądło pojedzie do Grobnik, aby zmierzyć się ze Stalą, a Orzeł podejmie u siebie Górnik Babice.

LZS Orzeł Dzierżysław - KS Żądło Sucha Psina 2:4 (2:3)

Paweł Janeczek 8., Grzegorz Bondarewicz 21. - Łukasz Kacprzak 17., 35., 75., Marcin Łanocha 37.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].