Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca Świerklany dopisuje kolejne zwycięstwo do swojego konta

Forteca Świerklany wygrała mecz z Krzyżanowicami 1:0.

Forteca Świerklany dopisuje kolejne zwycięstwo do swojego konta

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła ani jednego gola. W niezwykle zaciętej walce, która stoczyła się w drugiej połowie meczu Forteca Świerklany strzeliła gola w 77. minucie za sprawą Pawła Gryty. Łącznie sędziowie wystawili aż siedem żółtych kartek, w tym dwie dla Fortecy i aż pięć dla Krzyżanowic.

LKS Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice 1:0 (0:0)

LKS Forteca Świerklany: Radosław Kalisz, Damian Getler, Tomasz Juraszek, Łukasz Staniek, Tomasz Steleblak, Tomasz Zmuda (Karol Mrowiec 62.), Maciej Konsek, Maciej Kasprzak Paweł Gryta 72.), Sebastian Markiewicz (Mikołaj Blaut 86.), Paweł Sudoł, Kamil Gorzała

Bramki: Paweł Gryta (77.)

Rezerwowi: Błażej Byczek, Mikołaj Blaut, Karol Mrowiec, Patryk Wita, Kacper Szweda, Kamil Szypulski, Paweł Gryta

LKS Krzyżanowice: Mateusz Kuhn, Adam Burakiewicz, Radosław Żbikowski, Mateusz Kiljan (Adam Turkiewicz 60.), Łukasz Musioł (Szymon Gardawski (81.), Marcin Bednarek, Marcin Pawłowski (Łukasz Skrobacz 61.), Radosław Minta Bartłomiej Pawłowski (86.), Dawid Michalak, Robert Żbikowski, Arkadiusz Styczeń,

Rezerwowi: Szymon Gardawski, Adam Turkiewicz, Łukasz Skrobacz, Bartłomiej Pawłowski, Przemysław Szewieczek

Sędziowie: Damian Rokosz, Rafał Baran, Bogdan Drobot - Katowice

Żółte kartki: Forteca Świerklany x2 (Kalisz, Zmuda), Krzyżanowice x5 (Michalak, Bednarek, Żbikowski Radosław, Minta, Żbikowski Robert)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ema (188.137. * .161) 20.09.2018 23:30

Żbikowski skończ sie ośmieszać publicznie

~sdsdsd (157.25. * .87) 17.09.2018 16:58

Z taką grą Krzyżanowice będą świętować stulecie klubu w A-klasie, albo niżej. Niech dalej trener kombinuje ze składem, tak jak w meczu z Ruptawą - to był przegrany mecz na własne życzenie.
Kibic

~Kolop (188.137. * .80) 17.09.2018 10:51

7 meczy 18 punktów no to mają faktycznie dużo szczęścia i slabego trenera we wczorajszym meczu forteca może nie zachwyciła ale wygrała z jeszcze słabszą drużyną Krzyżanowice oddały JEDEN ceny strzał dno

~Krzyżanowiceobiekt (83.26. * .215) 17.09.2018 10:14

Forteca nie zasłużyła w żadnym wypadku na zwycięstwo !!! Miejsce Fortecy nie jest wynikiem ich dobrej gry tylko Szczęścia w nieszczęsciu bo oni są przesłabi !!! Zresztą tak jak ich trener !!!