Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozlosowano ćwierćfinały Pucharu Polski w Rybniku

Na początku października dojdzie do ciekawych konfrontacji w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik.

Rozlosowano ćwierćfinały Pucharu Polski w Rybniku

Najciekawiej powinno być w derbach gminy Czerwionka-Leszczyny pomiędzy Unią Książenice, a Decorem Bełk. Ponadto Odra Wodzisław ponownie pojedzie do Skrzyszowa, żeby zmierzyć się z Gwiazdą (tydzień temu w meczu ligowym 3:0 dla Odry). Naszpikowana dobrymi zawodnikami Czerwionka podejmie czwartoligowca z Połomi, a rewelacyjni juniorzy GKS Jastrzębie zmierzą się z Odrą Centrum Wodzisław, która w pucharze również korzysta z młodych zawodników. Mecze zaplanowano na 3 października (godz. 15:30).

Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych (03.10.2018)

  • Unia Książenice – Decor Bełk (śr 15:30)
  • Gwiazda Skrzyszów – Odra Wodzisław Śląski (śr 15:30)
  • Czerwionka – Płomień Połomia (śr 15:30)
  • GKS Jastrzębie (A1) – Odra Centrum Wodzisław Śląski (śr 15:30)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
anonimus 20.09.2018 22:00
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

centrusom przydzielili juniorów (:

~lakonik (83.4. * .60) 20.09.2018 21:21

Będą w finale!

Angelonielot 20.09.2018 21:18

Szkoda ze nie bedzie derbow wodzisławia