SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska i kalendarzowa jesień zawitała na lokalne boiska. GKS Jastrzębie, ROW Rybnik, Decor Bełk oraz Odra Centrum Wodzisław Śląski tym razem zanotowały remisy. Unia Racibórz i Płomień Połomia poległy w najniższym rozmiarze, a Dąb Gaszowice kompletnie zawiódł. W innych klasach rozgrywkowych dużo ciekawych rezultatów i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)
- Czerwionka – Sośnica Gliwice 1:4 (1:1)
- Naprzód Rydułtowy – Naprzód Lipiny 1:1 (1:0)
- Zameczek Czernica – Tęcza Wielowieś 1:1 (1:1)
- Piast Gliwice II – Rymer Rybnik 1:1 (0:1)
- Czarni Pyskowice – ROW Rybnik II 4:1 (2:0)
- Orzeł Mokre – Pierwszy Chwałowice 2:5 (1:2)
- Jedność Przyszowice – Przyszłość Ciochowice 0:0
- Unia Książenice – Rachowice 3:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Książenice | 8 | 24 | 32:7 |
2. | Piast Gliwice II | 8 | 20 | 26:7 |
3. | Rymer Rybnik | 8 | 19 | 18:8 |
4. | Jedność Przyszowice | 8 | 17 | 29:12 |
5. | Sośnica Gliwice | 8 | 13 | 15:14 |
6. | Pierwszy Chwałowice | 8 | 12 | 20:15 |
7. | Orzeł Mokre | 8 | 11 | 20:19 |
8. | Czerwionka | 8 | 11 | 15:20 |
9. | Rachowice | 8 | 10 | 13:15 |
10. | Tęcza Wielowieś | 8 | 10 | 13:19 |
11. | ROW Rybnik II | 8 | 7 | 16:16 |
12. | Zameczek Czernica | 8 | 7 | 12:15 |
13. | Czarni Pyskowice | 8 | 7 | 10:19 |
14. | Naprzód Lipiny | 8 | 7 | 8:31 |
15. | Naprzód Rydułtowy | 8 | 5 | 15:29 |
16. | Przyszłość Ciochowice | 8 | 1 | 3:19 |
Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)
Rymer Rybnik – Unia Książenice (sb 16:00), Pierwszy Chwałowice – Zameczek Czernica (sb 16:00), Naprzód Lipiny – Czerwionka (sb 16:00), Przyszłość Ciochowice – Czarni Pyskowice (sb 16:00), Rachowice – Orzeł Mokre (sb 16:00), ROW Rybnik II – Piast Gliwice II (nd 11:00), Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy (nd 16:00), Sośnica Gliwice – Jedność Przyszowice (nd 16:00).
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)
- Nędza – Przyszłość Rogów 7:3 (4:2)
- Krzyżanowice – Kornowac 3:0 (2:0)
- Naprzód Czyżowice – Czarni Gorzyce 1:2 (0:1)
- Polonia Marklowice – Naprzód Syrynia 2:1 (0:1)
- Rafako Racibórz – Gwiazda Skrzyszów 0:0
- Odra Wodzisław Śląski – Granica Ruptawa 3:2 (3:0)
- Unia Turza Śląska – Silesia Lubomia 2:0 (1:0)
- Naprzód Borucin – Forteca Świerklany 2:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Turza Śląska | 8 | 24 | 28:4 |
2. | Odra Wodzisław Śląski | 8 | 22 | 29:5 |
3. | Forteca Świerklany | 8 | 18 | 21:10 |
4. | Naprzód Borucin | 8 | 15 | 19:9 |
5. | Czarni Gorzyce | 8 | 15 | 15:12 |
6. | Nędza | 8 | 13 | 24:23 |
7. | Silesia Lubomia | 8 | 13 | 12:14 |
8. | Granica Ruptawa | 8 | 11 | 18:14 |
9. | Gwiazda Skrzyszów | 8 | 11 | 8:9 |
10. | Krzyżanowice | 8 | 10 | 12:10 |
11. | Naprzód Czyżowice | 8 | 10 | 18:21 |
12. | Naprzód Syrynia | 8 | 10 | 12:18 |
13. | Polonia Marklowice | 8 | 5 | 4:17 |
14. | Kornowac | 8 | 3 | 14:30 |
15. | Przyszłość Rogów | 8 | 3 | 12:30 |
16. | Rafako Racibórz | 8 | 1 | 4:24 |
Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)
Czarni Gorzyce – Nędza (sb 16:00), Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice (sb 16:00), Granica Ruptawa – Rafako Racibórz (sb 16:00), Kornowac – Naprzód Borucin (sb 16:00), Naprzód Syrynia – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Forteca Świerklany – Odra Wodzisław Śląski (nd 16:00), Silesia Lubomia – Krzyżanowice (nd 16:00), Przyszłość Rogów – Polonia Marklowice (nd 16:00).
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)
- Zawada – Pszów 1:2 (0:2)
- Pawłów – Nowa Wieś 2:1 (1:1)
- Raszczyce – Chałupki 1:2 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Studzienna 3:1 (2:0)
- Pietrowice Wielkie – Krzanowice 2:4 (1:1)
- Brzezie – Lyski 2:0 (1:0)
- Tworków – Kobyla 8:1 (5:1)
- Zawada Książęca – Rudy 0:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 8 | 24 | 37:9 |
2. | Krzanowice | 8 | 21 | 25:10 |
3. | Studzienna | 8 | 19 | 25:9 |
4. | Nowa Wieś | 8 | 16 | 36:12 |
5. | Rudy | 8 | 16 | 19:10 |
6. | Kuźnia Raciborska | 8 | 14 | 17:17 |
7. | Kobyla | 8 | 14 | 24:25 |
8. | Pawłów | 8 | 11 | 25:16 |
9. | Brzezie | 8 | 11 | 13:13 |
10. | Pietrowice Wielkie | 8 | 11 | 14:15 |
11. | Zawada Książęca | 8 | 6 | 12:23 |
12. | Pszów | 8 | 6 | 9:20 |
13. | Lyski | 8 | 5 | 14:22 |
14. | Chałupki | 8 | 4 | 11:23 |
15. | Raszczyce | 8 | 4 | 10:25 |
16. | Zawada | 8 | 1 | 8:50 |
Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)
Pszów – Zawada Książęca (sb 13:00), Rudy – Brzezie (sb 15:00), Nowa Wieś – Tworków (sb 16:00), Lyski – Kuźnia Raciborska (sb 16:00), Studzienna – Pawłów (sb 16:00), Krzanowice – Zawada (sb 16:00), Raszczyce – Pietrowice Wielkie (sb 16:00), Kobyla – Chałupki (nd 16:00).
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)
- Ochojec – Bełk II 1:1 (0:1)
- Wilchwy – Baranowice 3:1 (2:1)
- Niewiadom – Szczejkowice 3:0 (1:0)
- Boguszowice – Radziejów-Popielów 2:3 (0:2)
- Łaziska – Radlin 3:1 (3:0)
- Gotartowice – Żory 3:0 (1:0)
- Kamień – Jejkowice 0:8 (0:3)
- Dębieńsko – Orzepowice 1:5 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wilchwy | 8 | 21 | 34:8 |
2. | Radziejów-Popielów | 8 | 21 | 21:11 |
3. | Niewiadom | 8 | 18 | 23:7 |
4. | Łaziska | 8 | 18 | 18:10 |
5. | Szczejkowice | 8 | 15 | 24:20 |
6. | Orzepowice | 8 | 13 | 21:16 |
7. | Radlin | 8 | 13 | 17:18 |
8. | Żory | 8 | 12 | 18:14 |
9. | Jejkowice | 8 | 11 | 21:14 |
10. | Ochojec | 8 | 11 | 15:10 |
11. | Baranowice | 8 | 11 | 17:16 |
12. | Boguszowice | 8 | 7 | 17:27 |
13. | Bełk II | 8 | 5 | 14:20 |
14. | Gotartowice | 8 | 4 | 7:22 |
15. | Dębieńsko | 8 | 3 | 8:33 |
16. | Kamień | 8 | 3 | 7:36 |
Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)
Orzepowice – Gotartowice (sb 16:00), Radziejów-Popielów – Dębieńsko (sb 16:00), Radlin – Boguszowice (sb 16:00), Jejkowice – Łaziska (sb 16:00), Baranowice – Ochojec (nd 16:00), Szczejkowice – Wilchwy (nd 16:00), Żory – Niewiadom (nd 16:00), Bełk II – Kamień (nd 16:00).