Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW w rewanżu musi pojechać... jak Motor

ROW Rybnik przegrał 39:51 z Falubazem Zielona Góra w pierwszym meczu barażowym o prawo startów w żużlowej Ekstralidze.

ROW w rewanżu musi pojechać... jak Motor

Rybniczanie zaczęli kapitalnie - od wygranej 5:1. Gospodarze wyraźnie mieli problemy z dostosowaniem się do swojego toru i nie potrafili wyjść na prowadzenie przez pierwszych dziewięć biegów. Jazda ROW-u zaczęła się psuć w od połowy meczu i ze stanu 20:16 dla przyjezdnych zrobiło się przed biegami nominowanymi 44:34 dla Falubazu.

W pierwszym biegu nominowanym co prawda trójkę - dopiero pierwszą w całych zawodach - przywiózł Kacper Woryna i ROW wygrał 4:2, ale w drugim Michael Jepsen Jensen i Piotr Protasiewicz udowodnili, że byli dzisiaj w kapitalnej dyspozycji i wygrali 5:1, co dało zwycięstwo gospodarzy w całym spotkaniu 51:39.

Rewanż w Rybniku odbędzie się w najbliższą niedzielę. Wydaje się, że ROW ma małe szanse, by awansować do elity, ale tak samo przecież mówiło się o Motorze Lublin przed drugim spotkaniem finałowym Nice 1.LŻ...

Falubaz Zielona Góra - 51 pkt

9. Grzegorz Zengota - 9+2 (0,1,2*,2,2*,2)

10. Jacob Thorssell - 9+2 (1,2,3,1*,2*,0)

11. Piotr Protasiewicz - 14+2 (1,2*,3,3,3,2*)

12. Michael Jepsen Jensen - 16 (3,3,1,3,3,3)

13. Patryk Dudek - 0

14. Mateusz Tonder - 2 (2,0,0)

15. Sebastian Niedźwiedź - 1+1 (1*,d,-)

16. Damian Pawliczak - 0

ROW Rybnik - 39 pkt

1. Troy Batchelor - 8+1 (3,1,1*,2,1)

2. Andriej Karpow - 4+1 (2*,0,2,0)

3. Andrzej Lebiediew - 8 (0,3,3,1,1,0)

4. Mateusz Szczepaniak - 5+1 (2,2*,0,1,-)

5. Kacper Woryna - 7 (1,1,2,0,3)

6. Lars Skupień - 0 (w,ns,-)

7. Robert Chmiel - 7+1 (3,3,0,1*)

8. Jye Etheridge - 0

Sędzia Krzysztof Meyze

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].