Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor Bełk pewnie ograł Wilki Wilcza

Decor Bełk na własnym stadionie wygrał 3:0 z Wilkami Wilcza.

Decor Bełk pewnie ograł Wilki Wilcza

Pierwszą bramkę w 28. minucie spotkania zdobył Dawid Grabiec, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Kolejne bramki kibice oglądali pod koniec meczu. Najpierw podwyższył rezerwowy Bartosz Wójcik, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Wojciech Rasek.

Decor zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma pięć punktów straty do lidera, LKS-u Czaniec. Wilki z kolei zajmują 10. miejsce i mają 10 "oczek" straty do dzisiejszego rywala.

Decor Bełk - Wilki Wilcza 3:0 (1:0)

Bramki: Grabiec 28., Wójcik 81., Rasek 90.

Decor: Kamil Zemanek – Dawid Semeniuk, Patryk Lach, Dawid Grabiec, Michał Stryczek, Grzegorz Jasiczek, Łukasz Spórna (87. Krzysztof Wesoły), Andrzej Niewiedział (68. Bartosz Wójcik), Piotr Groborz, Wojciech Rasek, Damian Olczak.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibic11 (188.137. * .103) 07.10.2018 20:16

pewnie nikogo nie było na meczu, więc artykuł napisany na podstawie fb drużyny z Bełku. Tak ja myślę. Wilcza raczej nie podpadła, artykuł napisany żeby był i były kliknięcia :D są mecze "ważniejszych" drużyn...

~@mazur (83.4. * .75) 07.10.2018 00:16

takie pytanie do redaktora adi - dlaczego Pan podał tylko skład Bełku, a Wilczy już nie? przecież to był mecz niemal derbowy. Wilcza ukryła swój skład przed Panem? Wilcza czymś Panu redaktorowi podpadła? o co chodzi?