JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rozgrywki drużyn młodzieżowych w każdy weekend przynoszą dużo ciekawych rozstrzygnięć. Wyniki kilku ostatnich meczów potwierdzają, że runda jesienna dla wielu zespołów jest bardzo trudna. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (06/07.10.2018)
- Borucin – Pietrowice Wielkie 2:1 (2:1)
- Markowice – Brzezie 2:7 (0:4)
- Czernica – Krzyżanowice 2:11 (1:4)
- Krzanowice – Płonia Racibórz 8:0 (4:0)
- Gmina Lubomia – Grzegorzowice 5:2 (5:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krzanowice | 6 | 18 | 47:2 |
2. | Brzezie | 6 | 15 | 36:9 |
3. | Borucin | 6 | 15 | 32:11 |
4. | Pietrowice Wielkie | 6 | 13 | 27:3 |
5. | Krzyżanowice | 6 | 13 | 25:11 |
6. | Gmina Lubomia | 6 | 8 | 18:15 |
7. | Grzegorzowice | 6 | 3 | 6:30 |
8. | Markowice | 6 | 3 | 11:43 |
9. | Płonia Racibórz | 6 | 0 | 1:30 |
10. | Czernica | 6 | 0 | 6:55 |
Zapowiedź VII kolejki (13/14.10.2018)
Grzegorzowice – Czernica (sb 11:00), Brzezie – Borucin (nd 11:00), Krzyżanowice – Markowice (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Krzanowice (nd 11:00), Płonia Racibórz – Gmina Lubomia (nd 11:00).
Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (07.10.2018)
- Żory II – Jejkowice 2:1 (2:1)
- Skrzyszów – Rój 0:5 (0:2)
- Szeroka – ROW Rybnik III 3:2 (2:0)
Wynik zaległego meczu V kolejki (03.10.2018)
- Żory II – ROW Rybnik III 1:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 6 | 15 | 21:5 |
2. | Szeroka | 6 | 15 | 20:9 |
3. | Rój | 6 | 9 | 11:13 |
4. | Skrzyszów | 6 | 6 | 8:19 |
5. | ROW Rybnik III | 6 | 4 | 7:13 |
6. | Żory II | 6 | 4 | 8:16 |
Zapowiedź VII kolejki (13/14.10.2018)
Jejkowice – Szeroka (sb 10:00), Żory II – Skrzyszów (nd 11:00), ROW Rybnik III – Rój (nd 11:30).
Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VII kolejki (06/07.10.2018)
- Czerwionka – Bełk 0:6 (0:6)
- Wilchwy – Jedłownik 0:10 (0:3)
- Gołkowice – Chwałowice 4:4 (2:2)
- Orzepowice – Jastrzębie-Bzie 1:3 (1:2)
- Jastrzębie – Forteca Świerklany 2:5 (1:2)
- Świerklany – Rymer Rybnik 3:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jedłownik | 7 | 19 | 54:5 |
2. | Bełk | 7 | 19 | 32:3 |
3. | Forteca Świerklany | 7 | 15 | 29:19 |
4. | Wilchwy | 7 | 15 | 31:30 |
5. | Rymer Rybnik | 7 | 10 | 15:13 |
6. | Świerklany | 7 | 10 | 16:21 |
7. | Jastrzębie | 7 | 9 | 15:25 |
8. | Gołkowice | 7 | 8 | 25:29 |
9. | Jastrzębie-Bzie | 7 | 7 | 11:22 |
10. | Orzepowice | 7 | 4 | 13:35 |
11. | Chwałowice | 7 | 2 | 9:21 |
12. | Czerwionka | 7 | 2 | 8:35 |
Zapowiedź VIII kolejki (13/14.10.2018)
Jastrzębie-Bzie – Świerklany (sb 12:00), Bełk – Orzepowice (nd 9:00), Forteca Świerklany – Jedłownik (nd 10:00), Chwałowice – Wilchwy (nd 10:00), Jastrzębie – Czerwionka (nd 10:00), Rymer Rybnik – Gołkowice (nd 10:00).