Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szok! Unia Turza poległa w meczu z Marklowicami!

Wielki szok na boisku w Marklowicach. Gospodarze wygrali mecz z Unią Turza Śląska aż 3:0.

Szok! Unia Turza poległa w meczu z Marklowicami!

Pierwsza połowa sobotniego meczu w Marklowicach zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Bramkę w 27. minucie strzelił Jarosław Pawelec. Unia Turza próbowała odrobić straty, lecz każda próba strzelenia gola kończyła się niepowodzeniem. Marklowice w drugiej połowie spotkania dołożyły do swojego konta kolejne dwie bramki, obie padły w końcówce meczu. W 90. minucie gola strzelił Paweł Miczek. Pięć minut później, w doliczonym czasie gry Pawelec strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i trzecią dla Marklowic.

O tym, że mecz był niezwykle zacięty świadczy aż siedem żółtych kartek, z czego trzy dla Marklowic, a cztery dla Unii. Przegrana Unii to dobra wiadomość dla kibiców Odry Wodzisław, która dostała szansę przeskoczenia zespołu z Turzy w tabeli. Odra gra jutro (niedziela) mecz wyjazdowy w Lubomii. 

KS Polonia Marklowice - Unia Turza Śląska 3:0 (1:0)

KS Polonia Marklowice: KS Polonia Marklowice: Marcin Antończyk, Bartłomiej Krakowczyk, Dawid Zimoń, Maciej Sachs, Jarosław Pietrzak, Marcin Plura, Marcin Pachcioł (69. Wita), Przemysław Pawliczek (90. Skupień), Paweł Miczek, Szymon Wacławik (90.+2 Peterko), Jarosław Pawelec (90.+4 Pietrzak)

Rezerwowi: Andrzej Błatoń, Robert Peterko, Michał Skupień, Mariusz Pietrzak, Karol Wita, Kamil Komraus

Bramki: Paweł Miczek (90.), Jarosław Pawelec (27.,90.+5)

Unia Turza Śląska: Kamil Główka, Kamil Kuczok, Arkadiusz Lalko, Dariusz Pawlusiński, Marek Gładkowski, Gabriel Szkatuła (62. Maryniok), Piotr Glenc, Kamil Kostecki (80. Krupiński), Oskar Stanik (64. Staniczek), Dawid Pawlusiński (69. Szewczyk), Dawid Hanzel

Rezerwowi: Tomasz Lewandowski, Jan Krupiński, Paweł Staniczek, Mikołaj Szewczyk, Robert Maryniok, Bartosz Suszek

Żółte kartki: Łącznie 7, Unia Turza: Pawlusiński, Hanzel, Krupiński, Staniczek; Marklowice: Putrzak, Wita, Sachs

12 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .103) 14.10.2018 01:35
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

do redaktora (redaktorki?) AgaKa - czyli Jarosław Pawelec zdobył bramkę w 90+5 minucie meczu, mimo że w 90+4 minucie zszedł z boiska? jak to wytłumaczysz redaktorze (redaktorko?). myśleć się nie chce przy pisaniu artykułu?

anonimus 13.10.2018 23:26
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ciekawe jak skomentuje porażkę Kieca,czy dalej będzie chciał połączenia Turzy z centrum.

Juro 13.10.2018 22:26
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Jac13 zmień dilera bo gadasz głupoty ty taki mądry przez kabel internetowy a tak byś nie powiedział człowiekowi w twarz swoich poglądów

~Gumin (31.11. * .50) 13.10.2018 20:02

Polonia SHOW

Angelonielot 13.10.2018 18:58
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

czytajac posty @jac13 mozna sadzic ze jest juz starszego wieku i chyba z wiagra przedawkował,z tad chyba problemy z glowa u niego sie wzieły

PiekarzBogdan 13.10.2018 18:38
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

@jac13 dlaczego pod artykułem z meczu Marklowice - Turza piszesz o Odrze? Tak bardzo Cię głowa boli?

jac13 13.10.2018 18:24
oceniono 5 razy
-3
Zgłoś

Kto z "Kibolstwa" , pamięta sparing - Odra vs Tanzania - przegrany 0:1 i bramkarza Dragę - i Pana Piotra Pozora - Krzyżoka i Ptaszyńskiego - Wy nie jesteście Odrą !!!

Angelonielot 13.10.2018 18:17
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

No i padła Turza w Marklowicach, a jeszcze czeka ich wyjazd do Borucina, a tam moze byc nie lepiej ,a podobno do meczu z odra, Turza miala byc bez straty punktu,zaczyna sie kłaniac bardzo waska kadra uni ,bo tam jest 11 graczy i nic wiecej

jac13 13.10.2018 15:27
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

Emocją są wtedy jak Kibic pamiętający Odrę z przed 30 lat zabiera głos - dziś "napędzani przez
'wsiowych głupków i klakierów" - GALMET z Wieczorkiem , czy bez to nie ODRA WODZISŁAW !!!

~mnb (91.214. * .20) 13.10.2018 14:35
oceniono 7 razy
3
Zgłoś

Ten zaś pomylił czekoladę z dopalaczem

jac13 13.10.2018 14:08
oceniono 5 razy
-5
Zgłoś

Nijaka drużyna - żałosne kibolstwo - budka z piwemi - taka odra -WSTYD !!!

jac13 13.10.2018 14:06
oceniono 4 razy
-4
Zgłoś

TAK , "ino piniądze i piniądz " !!!