Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra nie wykorzystała okazji. Janczyk na trybunach [ZDJĘCIA]

Odra Wodzisław - jeszcze bez Dawida Janczyka - tylko zremisowała z Silesią Lubomia 1:1.

Odra nie wykorzystała okazji. Janczyk na trybunach [ZDJĘCIA]

Odra Wodzisław miała idealną okazję, by wskoczyć na pierwsze miejsce III grupy katowickiej okręgówki. W związku z porażką Unii Turza Śląska, wystarczyło, by wodzisławianie wygrali z Silesią Lubomia. Zwycięstwa jednak nie było.

Na początku drugiej połowy uderzeniem z dystansu gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kondziołka, były gracz Odry. Kilkanaście minut później był już remis, a samobójcze trafienie zanotował Kamil Biły. Taki wynik oznacza, że Unia zachowała pozycję lidera, ale ma tylko jeden punkt przewagi nad ekipą trenera Ryszarda Wieczorka, w której nie gra jeszcze Dawid Janczyk. Napastnik oglądał spotkanie z trybun. Silesia zajmuje siódme miejsce i traci do lidera 13 "oczek".

Silesia Lubomia - Odra Wodzisław 1:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Kondziołka 47. - Kamil Biły 53. (s)

Żółte kartki: Adrian kamczyk, Marcin Szymiczek, Kamil Biły (Silesia) - Patryk Dudziński x2 (Odra)

Czerwone kartki: Adrian Kamczyk 76. (Silesia) - Patryk Dudziński 76. (Odra)

Spotkanie sędziowali: Sławomir Smaczny, Zenon Chudy, Adrian Froehlich.

Silesia: Aleksander Pluta, Kamil Biły, Adrian Kamczyk, Wojciech Chłapek, Dawid Nepelski, Mateusz Adamczyk (68. Aleksander Dembowy), Błażej Dzierżawa (90+3 Dominik Szymura), Marcin Szymiczek, Mateusz Kondziołka, Kamil Brzoska (90+5 Piotr Szuścik). Trener: Piotr Hauder.

Odra: Marcin Musioł, Piotr Górnicki, Mariusz Zganiacz, Artur Gać, Błażej Szzcepanek (46. Aleksander Turkson), Adam Niemyjski, Patryk Dudziński, Damian Tarka (73. Piotr Zieliński), Krzysztof Krzyżok, Jarosław Wieczorek, Piotr Szymiczek. Trener: Ryszard Wieczorek.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mnb (91.214. * .20) 15.10.2018 12:18
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Oj panowie sędziowie jezeli nie pomożecie APN-owi to oni nigdy nie awansują

~Manson (5.173. * .62) 15.10.2018 11:03
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Szkoda nie wykorzystanych sytuacji sporo kontrowersji że strony sędziego bocznego sędzia główny podjął dobra decyzję o rzucie karnym widziałem dokładnie całe zdarzenie w polu karnym. Taka piłka, Odra przeważa w całym meczu by końcowo zremisowac zdarza się nie na takich poziomach piłki ☺

~mkskibicodra (188.137. * .57) 15.10.2018 06:11
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu