Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Raciborzu zaczęli strzelać - i to jak!

Tomasz Jałonka z Raciborskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego wygrał zawody o Puchar Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Broni "Giwera" w Rybniku.

W Raciborzu zaczęli strzelać - i to jak!

Raciborskie Stowarzyszenie Strzeleckie działa od niedawna, ale mimo to już jego członkowie odnoszą sukcesy. W odbywających się 13 października zawodach o Puchar Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Broni "Giwera" w Rybniku. Rywalizacja polegała na osiągnięciu jak najlepszych wyników w trzech konkurencjach: pistolet/rewolwer małego kalibru, pistolet dużego kalibru oraz karabin małego kalibru. Wszystkie konkurencje odbyły się na dystansie 15 metrów. Pierwsze miejsce zajął wiceprezes raciborskiego stowarzyszenia, Tomasz Jałonka, a na dalszych pozycjach uplasowali się: Szymon Żamejć, Paweł Glenc oraz Mikołaj Kołodziej.

Obecnie raciborskie stowarzyszenie prowadzi prace wykończeniowe krytego obiektu do uprawiania strzelectwa sportowego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].