Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pięć miejsc na podium Formy w "Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego"

21 października w Wodzisławiu Śląskim odbyła się 10. edycja "Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego". Najszybszy okazał się Przemysław Basa z klubu Silesia Nordic Team.

Pięć miejsc na podium Formy w "Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego"

Zwycięzca pokonał trasę w 3 godziny i 13 minut. Warto podkreślić, że był to jego czwarty maraton w tym miesiącu. - W tym roku pogoda oszczędziła biegaczy, pomimo ochłodzenia i mżawki trasa nie była tak błotnista jak w zeszłym roku. Można powiedzieć że była idealna do biegania - podsumował imprezę Ireneusz Stachowski,  prezes wodzisławskiej Formy, której zawodnicy również wzięli udział w "Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego".

Półmaraton wygrał Sebastian Bartosik, a trzeci był Krzysztof Lesik. W biegu na 7 kilometrów drugi był Paweł Nalepka, a trzeci Ireneusz Stachowski. Półmaraton Nordic Walking wygrała Wiesława Pogorzelska.

Zwycięzcy

Maraton: Przemysław Basa

Półmaraton: Sabina Wojtaszewska, Sebastian Bartosik

7 km: Elżbieta Lewicka, Marek Oślizło

Półmaraton Nordic Walking: Wiesława Pogorzelska, Bogdan Cyrus

Miejsca zawodników Formy

Maraton: 4. Grzegorz Bekiesza, 6. Krystian Noga

Półmaraton: 1. Sebastian Bartosik. 3. Krzysztof Lesik, 4. Adam Badura, 5. miejsce Mirosław Kuczok, 4. Irena Plewnia

7 km: 2. Paweł Nalepka, 3. Ireneusz Stachowski

Półmaraton Nordic Walking: 5. Eugeniusz Ryszka, 1. Wiesława Pogorzelska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].