Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forma w Tczewie

Zawodnicy Formy Wodzisław Śląski zostali zaproszeni przez Powiat Tczewski do wzięcia udziału w maratonie i półmaratonie. Na zaproszenie odpowiedziało 11 osób.

Forma w Tczewie

Skąd wzięło się zaproszenie? Wodzisław Śląski i Tczew to partnerskie powiaty. Wodzisławianie zostali przyjęci bardzo serdecznie - dzień przed zawodami zaproszono ich na kolacje, gdzie nie tylko poznali miejscowych biegaczy, ale też otrzymali upominki.

6 zawodników Formy wzięło udział w II Maratonie Powiatu Tczewskiego - Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły, a 5 w VII Biegu Nadwiślańskim Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton. Wodzisławianie uzyskali miejsca:

Maraton

Paweł Nalepka - 4 miejsce open, 1 miejsce w kategorii M30 - 2:53;15

Sebastian Bartosik - 5 miejsce open, 2 miejsce w kategorii M30 - 2:54;01

Mirosław Kuczok - 8 miejsce open, 1 miejsce w kategorii M40 - 3:05;50

Adam Badura - 10 miejsce open, 3 miejsce w kategorii M40 - 3:08;18

Krzysztof Weglarczyk - 12 miejsce open, 4 miejsce w kategorii M40 - 3:12;45

Paweł Mencewicz - 13 miejsce open, 5 miejsce w kategorii M40 - 3:13;12

Półmaraton

Krzysztof Lesik - 14 miejsce open, 3 miejsce w kategorii M40 - 1:27;12

Ireneusz Stachowski - 16 miejsce open, 4 miejsce w kategorii M40 - 1:29;07

Jarosław Świta - 45 miejsce open, 13 miejsce w kategorii M40 - 1:39;50

Janusz Kroczek - 106 miejsce open, 12 miejsce w kategorii M50 - 1:55;40

Wiesława Pogorzelska - 145 miejsce open, 11 miejsce w kategorii K30 - 2:08;51

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].