Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto powalczy o śląski finał Pucharu Tymbarku? [ZDJĘCIA]

Gamów, Pietrowice, Tworków i SP 18 Racibórz - te drużyny awansowały do finału powiatu raciborskiego turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" U-8.

Kto powalczy o śląski finał Pucharu Tymbarku? [ZDJĘCIA]

Turniej odbył się na pawłowskim orliku i był podzielony na dwie grupy po cztery zespoły. Niepokonane zostały drużyny z Gamowa i Tworkowa, a z drugich miejsc awans uzyskały Pietrowice i SP 18 Racibórz. Finał powiatu raciborskiego odbędzie się 8 listopada. Na śląski finał pojedzie tylko zwycięzca tych zawodów.

Grupa 1

1. Gamów 9 pkt - awans

2. Pietrowice 4 pkt - awans

3. Pawłów 4 pkt

4. Samborowice 0 pkt

Grupa 2

1. Tworków 9 pkt - awans

2. SP 18 Racibórz 6 pkt - awans

3. GOL Racibórz 3 pkt

4. Górki Śląskie 0 pkt

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].