Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodniczki SP 15 wygrały turniej siatkarski

W poniedziałek 29 października na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 18 odbyły się Mistrzostwa Raciborza w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt. 

Zawodniczki SP 15 wygrały turniej siatkarski

W rozgrywkach wzięły udział pary z SP1, SP3, SP4, SP13, SP Markowice, SP15 i SP18. Zawody odbyły się w trzech kategoriach klasy VII,VIII i III gimnazjalne.

Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Sportowymi reprezentowały trzy dwójki : Patrycja Rębisz i Róża Tkacz, Aleksandra Smal i Alicja Piszczek, Matylda Frątczak i Aleksandra Szyndler. Bardzo dobrze spisała się pierwsza para wygrywając cały turniej w kategorii klas VIII. 

W kategorii klas VII wygrała SP nr 13, a w kategorii klas gimnazjalnych SP nr 18. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość1 (31.11. * .45) 06.11.2018 19:22

Gratulacje jednak mała sprostowanie dziewczynki wygrały w kategorii klas VIII , w klasach VII wygrała SP13 a w klasach gimnazjalnych SP18.