Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła, by zdobyć trzy punkty

W meczu 15. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Dąb Gaszowice przegrał z rezerwami GKS-u Tychy. 

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła, by zdobyć trzy punkty

Pierwsza połowa obfitowała w szanse dla obu ekip. Jednak skuteczniejszy w końcówce był Dąb. W 42. minucie po rozegraniu rzutu różnego bramkę dla gości strzelił Mariusz Kraśniewski.

W drugiej połowie gospodarze mocno ruszyli do odrabiania strat i już w 48. minucie wyrównali. Bramkę strzałem głową zdobył Staniucha. W 61. minucie Szumilas wyprowadził GKS na prowadzenie, ale Dąb wyrównał już po minucie za sprawą Kravetsa.

W 68. minucie niefortunnie interweniował Krzysztof Sikora i skierował piłkę do własnej bramki. Kolejne minuty to przewaga gospodarzy, którzy zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę, pieczętując wynik na 4:2.

Dąb Gaszowce zajmuje 12. miejsce w tabeli.

GKS II Tychy - Dąb Gaszowice 4:2 (0:1)

Bramki:

Staniucha, Szumilas, Krzysztof Sikora (sam.), Kokoszka Kraśniewski, Kravets

Dąb Gaszowice:

Lichoń - Mazur, Orzeł, Szczurek, Krzysztof Sikora - Szymura (60' Niećko), Elias (80' Smołka), Reguła, Kraśniewski (68' Kamil Sikora) - Stebel, Szewczyk (60' Kravets)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicQ5 (5.173. * .54) 13.11.2018 15:38

Igaz, Staniucha, Steblecki, Biegański, Mańka, K Piątek czyli prawie cała ławka rezerwowych z meczu z Odrą Opole grała przeciwko Gaszowicom. O ten mecz cieżko mieć pretensje do piłkarzy Dębu, zawalili sobie jesień porażkami ze słabą Połomią i Landkiem.