Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza wygrana w nowej hali

W meczu 9. kolejki Ekstraklasy Futsalu, Piast Gliwice wygrał z Clearexem Chorzów. 

Pierwsza wygrana w nowej hali

Dla ekipy Piasta było to dopiero drugie zwycięstwo w tym sezonie, a pierwsze w nowej hali. Przed spotkaniem minimalnym faworytem byli goście. 

To Clearex Chorzów lepiej rozpoczął mecz, ponieważ już w 2. minucie wyszedł na prowadzenie. Piast szybko odpowiedział i po sześciu minutach na tablicy widniał wynik 1:1. Do końca pierwszej połowy gra była wyrównana i wynik nie zmienił się.

Piast w drugiej odsłonie zagrał odważniej, lecz przez długie minuty utrzymywał się wynik z pierwszej połowy. Dopiero w końcówce spotkania gospodarze okazali się skuteczniejsi i strzelili dwie bramki. Zwycięstwo Piastowi dali Sebastian Szadurski oraz Rafał Franz. 

Dzięki tej wygranej Piast awansował na 10. miejsce w tabeli.

Piast Gliwice – Clearex Chorzów 3:1 (1:1)

Bramki:

Sergio Parra Bonilla, Sebastian Szadurski, Rafał Franz - Tomasz Golly

Piast:

Michał Widuch (br) (k), Kamil Dworzecki (br), Maciej Steindor (br) – Jose Gutierrez Pepo, Roberto Terol Camacho, Sergio Parra Bonilla, Rafał Franz – Mateusz Omylak, Marcin Grzywa, Dmytro Pidchenko, Michał Grecz, Michał Lebiedziński, Sebastian Szadurski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].