Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Juniorki z Pietrowic Wielkich lepsze od katowickiego Imperium [ZDJĘCIA]

W środę w Pietrowicach Wielkich rozegrano mecz piłki ręcznej juniorek pomiędzy Startem Pietrowice Wielkie, a UKS Imperium Katowice. Lepsze były podopieczne Joachima Wieczorka, które wygrały 31:15.

Juniorki z Pietrowic Wielkich lepsze od katowickiego Imperium [ZDJĘCIA]
Sandra Poznańska, sześć bramek w meczu z Katowicami

Ankieta

O jakiej dyscyplinie sportowej najchętniej czytasz na naszym portalu?
Zobacz więcej

Pietrowickie piłkarki od początku przeważały. Prowadziły nawet 6:0. Na przerwę schodziły z prowadzeniem 17:8. Po stronie strat za to po stronie gospodarzy była kontuzja Nikoliny Posmyk, która zdążyła w meczu zdobyć sześć bramek. Po przerwie do głosu doszły katowiczanki, które traciły już tylko pięć bramek do piłkarek Startu. Gospodynie przebudziły się po przerwie wziętej przez trenera Wieczorka i pewnie punktowały, choć bramek mogło być więcej, gdyby nie słupki. Ostatecznie Start wygrał 31:15. Jak powiedział po meczu szkoleniowiec pietrowiczanek, zwycięstwo przybliżyło Start do drugiej lokaty w tabeli.

UKS Start Pietrowice Wielkie - UKS Imperium Katowice 31:15 (17:8)

Bramki: Nicole Chmielewska 5, Nicole Gabryel 2, Dominika Wilczek 2, Sandra Poznańska 6, Marta Steuer 4, Nikolina Posmyk 6, Klara Gotzmann 2, Natalia Czekała 4, Sandra Jokel -.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].