Piątek, 18 stycznia 2019

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

23.12.2018 22:01 | 0 komentarzy | (ak)

Święta Bożego Narodzenia to czas kolędowania i biesiadowania, a dla niektórych również futsalowego grania. Od piątku do niedzieli Arena Rafako była miejscem 16 kolejnych pojedynków HLPN. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (21/23.12.2018)

  • Cukiernia Gianni – PRD Kühn 1:3 (0:2)

Michał Bedrunka – Adam Jachimowicz, Mateusz Słodowy, Marcin Pawłowski.

  • PGF Agencja Kredytowa 24 – M&D Metallbau GmbH 3:4 (1:2)

Wojciech Orzeł 3 – Kamil Glenc 2, Szymon Ciuberek, Damian Krueger.

  • Ada Salon Fryzjerski – FC Łapanka 6:4 (2:1)

Paweł Woniakowski 3, Rafał Chałupiński 2, Sebastian Kapinos – Marcin Bogacki 2, Krzysztof Łukaszczyk 2.

  • Amewi-Bruk – Instal-Tech 5:4 (3:0)

Bartosz Trębacz 2, Maciej Jędrzejewski, Michał Rycka, Michał Płowucha – Michał Koczor 3, Patryk Buchcik.

  • Galaktikos – Harpagany Staltech Au 1:2 (0:0)

Patryk Knura – Adrian Rosik, Piotr Święty.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn51520:7
2.M&D Metallbau GmbH3917:8
3.Ada Salon Fryzjerski3616:15
4.PGF Agencja Kredytowa4418:18
5.Cukiernia Gianni3412:12
6.Amewi-Bruk4314:16
7.Instal-Tech3312:15
8.Galaktikos438:12
9.Harpagany Staltech Au334:10
10.FC Łapanka4313:21

Zapowiedź VIII kolejki (28/30.12.2018)

Cukiernia Gianni – Galaktikos (pt 20:00), Amewi-Bruk – PRD Kühn (pt 21:00), Ada Salon Fryzjerski – PGF Agencja Kredytowa 24 (sb 19:00), M&D Metallbau GmbH – Instal-Tech (sb 20:00), Harpagany Staltech Au – FC Łapanka (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (21/23.12.2018)

  • AMJ DachMig – Kawalandia 7:7 (2:3)

Marek Pytlik 4, Paweł Paprocki 3 – Dawid Migus 4, Jakub Moc, Paweł Szelepa, Sylwester Miazga.

  • KWS Racibórz – Straż Graniczna Racibórz 1:8 (1:4)

Marcin Handziuk – Mariusz Chlebisz 3, Leszek Długi 2, Adam Rutowicz, Jacek Czekajło, Adam Kuhn.

  • Geo-Punkt AGROTIM – ŁU-BU-DU 3:1 (0:0)

Kamil Szlufarski 2, Dawid Myśliwiec – Bernard Paprotny.

  • Castorama Racibórz – Bruks Team 2:3 (1:1)

Grzegorz Borys 2 – Wojciech Rasek 2, Łukasz Janeta.

  • Piękny Trawnik – HKS Błażejowice 5:3 (3:0)

Adam Jachim 2, Tomasz Sobeczko, Patryk Pundyk, Roman Kowalczyk – Mateusz Mikulski 2, Patryk Borzucki.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruks Team51335:16
2.ŁU-BU-DU4917:13
3.Castorama Racibórz4912:10
4.AMJ DachMig4722:17
5.Piękny Trawnik4717:15
6.Geo-Punkt AGROTIM3613:11
7.Kawalandia4421:18
8.Straż Graniczna Racibórz4313:13
9.KWS Racibórz308:21
10.HKS Błażejowice5015:39

Zapowiedź VIII kolejki (28/30.12.2018)

Castorama Racibórz – Kawalandia (pt 19:00), HKS Błażejowice – Straż Graniczna Racibórz (sb 17:00), ŁU-BU-DU – Bruks Team (sb 21:00), Piękny Trawnik – KWS Racibórz (nd 17:00), AMJ DachMig – Geo-Punkt AGROTIM (nd 18:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (22/23.12.2018)

  • Delta-System Security – Młode Wilki 4:3 (3:2)

Piotr Płaczek, Marek Pielczyk, Kamil Kalinowski, Daniel Mrozek – Kacper Korczok 2, Łukasz Kubalik.

  • Futsal Boys Rybnik – Auto Serwis 6:8 (3:1)

Robert Peterko 3, Rafał Podleśny 2, Krzysztof Janowicz – Tomasz Lemiesz 3, Kamil Knura 2, Wojciech Matuszek, Paweł Bezuch, Patryk Pytlik.

  • Kosmo-Car – Progres Rogów 3:5 (2:2)

Dominik Nowak 2, Dawid Rzodeczko – Kamil Rybarz 2, Denis Waś, Tomasz Kozielski, Jakub Białas.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis51339:15
2.Progres Rogów51026:11
3.Kosmo-Car5923:16
4.Futsal Boys Rybnik4618:22
5.Delta-System Security438:25
6.Młode Wilki509:34

Zapowiedź VIII kolejki (30.12.2018)

Futsal Boys Rybnik – Delta-System Security (nd 19:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (23.12.2018)

  • Trza siec – Ubojnia Team Auuu 5:3 (1:2)

Dawid Kwiatkowski 2, Michał Radecki, Jakub Kopel, Jakub Gatnar – Adrian Tomański, Michał Gabor, Marcin Cwik.

  • WIL-MET – Agencja Pracy Flexjob 4:1 (2:0)

Mateusz Strzeduła 3, Paweł Przybyła – Piotr Berger.

  • Safer – Palbud 1:9 (0:5)

Piotr Wieder – Ralf Bobrzik 3, Sebastian Herber 2, Rafał Bobrzik, Patryk Mrozek, Dariusz Bedronka, Maciej Pendzich.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza siec51520:12
2.Agencja Pracy Flexjob5925:16
3.Palbud4621:13
4.Ubojnia Team Auuu4621:17
5.WIL-MET4311:18
6.Safer4012:34

Zapowiedź VIII kolejki (29/30.12.2018)

Palbud – Ubojnia Team Auuu (sb 18:00), WIL-MET – Safer (nd 16:00).