Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb wróci do zajęć 14 stycznia

GKS Dąb Gaszowice rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej 14 stycznia. 

Dąb wróci do zajęć 14 stycznia

Sztab szkoleniowy czwartoligowca zaplanował w okresie przygotowawczym osiem meczów sparingowych. Dąb rozpocznie spotkaniem z Naprzodem Borucin, a zakończy testem z Gwarkiem Ornontowice. Pierwszy ligowy mecz GKS Dąb Gaszowice rozegra 16 marca z ekipą LKS Czaniec. Po pierwszej rundzie piłkarze z Gaszowic zajmują 12. miejce w tabeli IV ligi.

Plan meczów sparingowych:

  • 2 lutego - Naprzód Borucin (Krawarz)
  • 6 lutego - Pniówek Pawłowice (miejsce do ustalenia)
  • 9 lutego - Unia Książenice (Dębieńsko)
  • 16 lutego - Rymer Niedobczyce (RKP Rybnik)
  • 20 lutego - Płomień Połomia (Nieboczowy)
  • 23 lutego -  Iskra Pszczyna  (Pszczyna)
  • 2 marca - LKS Czyżowice  (Nieboczowy)
  • 9 marca - Gwarek Ornontowice (Knurów)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].