Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mały-Wielki Gracz odebrał nagrodę od Łukasza Monety [ZDJĘCIA]

Przyszedł czas na podsumowanie sezonu 2018 w naszej zabawie "Mały-Wielki Gracz". Zrealizowaliśmy kilkanaście odcinków, a najlepiej w jednym z nich zaprezentował się piłkarz Polonii Głubczyce - Kacper Fedorowicz. Nagrodę za zwycięstwo - swoją piłkarską koszulkę - przekazał raciborski piłkarz Łukasz Moneta.

Mały-Wielki Gracz odebrał nagrodę od Łukasza Monety [ZDJĘCIA]
fot. Tomek Czech / Na zdjęciu od lewej: Maciej Kozina (organizator), Kacper Fedorowicz (zwycięzca), Łukasz Moneta (fundator nagrody), Grzegorz Duda (organizator)

Materiał wideo:

Kacper Fedorowicz spotkał się z Łukaszem Monetą i organizatorami zabawy Maciejem Koziną i Grzegorzem Dudą (sport.nowiny.pl) w Głubczycach, gdzie nastąpiło oficjalne wręczenie nagrody. Kacper spisał się w naszej zabawie rewelacyjnie, wyprzedził konkurentów zdecydowanie gromadząc 185 punktów. 

Co ciekawe w sezonie 2012/13 Kacper grał razem z Łukaszem w jednym klubie - LZS Leśnica (III liga). Zatem zawodnicy doskonale znali się wcześniej. Później ich drogi się rozeszły i spotkały dzięki naszej zabawie, w której jeden ufundował nagrodę, a drugi z powodzeniem wziął w niej udział. 

Kacper ucieszył się ze zwycięstwa w naszej zabawie, a koszulkę Łukasza Monety z Zagłębia Lubin powiesi sobie na pamiątkę na ścianie. Sam Moneta zakończył przygodę z Zagłębiem i wrócił do Legii Warszawa. W niej najprawodopobniej długo nie zostanie i ma być wypożyczony do innego z klubów, który póki co owiany jest tajemnicą. 

Organizatorzy zabawy niewykluczają kolejnego sezonu zabawy "Mały-Wielki Gracz". Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.

W galerii zdjęcia z wręczania nagrody przez Łukasza Monetę. W materiale wideo zwycięski odcinek MWG z udziałem Kacpra Fedorowicza.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].