Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzicy AT JW "Drużyną Roku" na Śląsku

W piątek odbyła się II Gala Śląskiej Siatkówki podczas której wręczono statuetki dla zwycięzców plebiscytu na "Osobowość Świata Siatkówki na Śląsku" organizowanego przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i katowicki "Sport". Wyróżnieni zostali między innymi młodzicy Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Młodzicy AT JW "Drużyną Roku" na Śląsku
fot. Śląska Siatkówka
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Młodzi adepci siatkówki z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla triumfowali w kategorii "Drużyna roku". Chłopcy z rocznika 2003 na wyróżnienie zapracowali sobie kapitalnymi wynikami osiąganymi w sezonie 2017/18. Podopieczni trenera Dawida Hołdy byli bezkonkurencyjni zarówno w województwie, gdzie zdobyli złote medale Mistrzostw Śląska jak również w rozgrywkach ogólnopolskich bowiem zostali oni Mistrzami Polski w kategorii młodzików. W całym sezonie rozegrali oni łącznie 39 spotkań odnosząc w nich komplet zwycięstw, przegrywając zaledwie 4 sety. "Pomarańczowi" w komplecie wraz ze swoim szkoleniowcem pojawili się na gali z dumą prezentując klubowe barwy.

Podczas gali miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie związane z reprezentantem Jastrzębia-Zdroju. W kategorii "Najlepsza para w siatkówce plażowej" laureatem został jastrzębianin - Bartosz Łosiak, który na co dzień z powodzeniem występuje w parze z Piotrem Kantorem. Na zwycięstwo w tej kategorii zapracowali oni świetnymi wynikami na arenie międzynarodowej (między innymi czwarte miejsce w rankingu światowym, czy 3. miejsce podczas World Tour Finals), a także zdobyciem złotych medali Mistrzostw Polski).

Była to druga edycja plebiscytu i podczas jego trwania oprócz "Drużyny roku" i "Najlepszej pary w siatkówce plażowej" wybrano najlepszych w pięciu innych kategoriach:

  • Arbiter roku - Piotr Kapa (Bielsko-Biała)
  • Debiut roku - MCKiS Jaworzno
  • Trener roku - Tomasz Cieślak (MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Zawodniczka roku - Klaudia Szwaja (MKS Dąbrowa Górnicza)
  • Zawodnik roku - Grzegorz Bociek (Aluron Virtu Warta Zawiercie)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].