Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Paweł Kulczyk wrócił do Dębu. Gaszowice wygrały w Niemczech

Piłkarze czwartoligowego GKS-u Dąb Gaszowice wygrali turniej halowy w niemieckim Heidenau.

Paweł Kulczyk wrócił do Dębu. Gaszowice wygrały w Niemczech
fot. GKS Dąb Gaszowice

Gaszowicka drużyna w składzie: Sebastian Szymura, Wojciech Orzeł, Przemysław Stebel, Kamil Sikora, Krzysztof Szewczyk, Kamil Elias oraz były piłkarz Dębu Paweł Kulczyk, wygrali wszystkie 5 meczów i zdecydowanie wyprzedzili resztę stawki.

Paweł Kulczyk, który wyjechał do Niemiec wystąpił gościnnie w drużynie z Gaszowic. Dąb najłatwiej poradził sobie z FC Oberlausitz Neugersdorf wygrywając 7:2, a najbardziej wyrównaną walkę toczył z gospodarzami - Heidenauer SV, a mecz zakończył się wynikiem 5:4. Łącznie piłkarze z Gaszowic zdobyli 20 bramek w pięciu meczach.

 • GKS Dąb Gaszowice - SV Chemie Dohna 3:0
 • GKS Dąb Gaszowice - Heidenauer SV 5:4
 • GKS Dąb Gaszowice - Hainsberger SV 2:0
 • GKS Dąb Gaszowice - VfL Pirna-Copitz 3:2
 • GKS Dąb Gaszowice - FC Oberlausitz Neugersdorf 7:2
 1. GKS Dąb Gaszowice 15 pkt
 2. Hainsberger SV 10 pkt
 3. SV Chemie Dohna 9 pkt
 4. Heidenauer SV 4 pkt
 5. FC Oberlausitz Neugersdorf 3 pkt
 6. VfL Pirna-Copitz 3 pkt
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].