Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

HLPN: Doświadczenie górą. KWS wygrał z Kawalandią [WIDEO]

W niedzielę w Halowej Lidze Piłki Nożnej w Raciborzu rozegrano mecz II ligi pomiędzy Kawalandią a KWS Racibórz.

Materiał wideo:

Spotkanie początkowo układało się po myśli młodych zawodników z Kawalandii. Prowadzili 1:0, a następnie 2:0. Chęć grania ofensywnie i szukania kolejnych bramek wykorzystała doświadczona drużyna KWS-u, która najpierw strzeliła kontaktową bramkę, a następnie wyrównała stan meczu 2:2. Nerwowość jaka się wkradła na parkiet bardziej zaszkodziła młodszym zawodnikom z Kawalandii, bo ci stracili trzecią bramkę. Choć starali się doprowadzić do wyrównania to narazili się na stratę jeszcze jednej czwartej bramki. KWS strzelając bardzo ładne bramki wygrał rywalizację 4:2. Zobacz skrót meczu w materiale wideo.

Kawalandia – KWS Racibórz 2:4 (2:1)

Michał Krutki, Paweł Szelepa – Marcin Handziuk 2, Patryk Pawęski, Seweryn Grocki.


Materiał wideo zrealizowany na zlecenie drużyny Kawalandia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wierny_fan_zwycięskich_drużyn (88.199. * .136) 27.01.2019 22:21

0:52 faul, pracuje prawą ręką żeby przewrócić zawodnika. Ja bym bramki nie uznał, chociaż wyniku by to nie zmieniło. Pozdrawiam serdecznie