Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mistrzostwa Polski Oldbojów z naszymi reprezentantami

2 i 3 lutego w Zawierciu odbędą się XXIX Mistrzostwa Polski Oldbojów w halowej piłce nożnej. W turnieju wezmą udział 22 zespoły, w tym oldboje GKS-u Jastrzębie, MTS Knurów i Gwarka Zabrze.

W sobotę, pierwszego dnia turnieju, odbędzie się rywalizacja grupowa. GKS Jastrzębie trafił do grupy D, a rywalami jastrzębskiego zespołu będą: Hutnik Kraków, KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa, Widzew Łódź i Polonia Warszawa. Rywalizacja w tej grupie potrwa od godziny 14:00 do godziny 18:05, a mecze rozgrywane będą w hali przy I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu, przy ul. Wojska Polskiego 55.

Z każdej z czterech grup awansują po dwa zespoły. W niedzielę do turnieju dołączą gospodarz - Warta Zawiercie i obrońca tytułu - Cracovia. 10 zespołów utworzy dwie grupy po 5 zespołów, z których po dwa awansują do półfinałów i wyłonią spośród siebie Mistrza Polski. Turniej finałowy odbędzie się w hali OSiR II Zawiercie, przy ul. Blanowskiej 40.

Oldboje GKS-u Jastrzębie zagrają w składzie: Piotr Paś, Marcin Bednarek, Adam Brzyszkowski, Piotr Skoneczny, Marek Jaromin, Adam Śmigielski, Tomasz Kłus, Jacek Kosiba, Rafał Rejbicz, Arkadiusz Taraszkiewicz, Robert Żbikowski, Adam Jachimowicz, Marcin Pawłowski, Jacek Mizia, Robert Stanasiuk, Kazimierz Janulek, Jacek Kulpa, Wiesław Zalewski, Edward Kokoszka i Maksymilian Czenczek.

Oprócz GKS-u Jastrzębie, MTS-u Knurów i Gwarka Zabrze w turnieju wezmą udział: Warta Zawiercie, Cracovia, MOZ Kielce, Widzew Łódź, Hutnik Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Polonia Rzeszów, Włókniarz Wrocław, Hat-Trick Łączany, KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Pogoń Szczecin, RKS Radomsko, Polonia Warszawa, Polonia Limeric, Zagłębie Dąbrowskie, Szczakowianka Jaworzno, Żyrardowianka Żyrardów.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie/własne

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].