Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza w końcu zagrała i pokonała Rymer

Drużynie trenera Marcina Malinowskiego w końcu udało się rozegrać grę kontrolną przed zbliżającą się rundą wiosenną grupy III klasy okręgowej. Rywalem wicelidera okręgówki na boisku w Rybniku był tamtejszy Rymer, lider grupy II klasy okręgowej. Unia Turza Śląska wygrała 3:2.

Unia Turza w końcu zagrała i pokonała Rymer

Unia Turza Śląska, która przygotowuje się pod skrzydłami nowego szkoleniowca jakim został legendarny piłkarz ekstraklasy Marcin Malinowski, zanotowała testmeczowy falstart. Przed tygodniem nie udało się rozegrać spotkania kontrolnego z czwartoligowym Płomieniem Połomia. W miniony weekend również było zagrożenie, że sparingu nie będzie, bo na mecz nie był w stanie zebrać się Naprzód 32 Syrynia. Unia Turza Śląska skorzystała zatem z luki jaką miał Rymer Rybnik, bo ten miał grać z LKS-em Krzyżanowice.

Pierwszą bramkę w sparingu zdobyli piłkarze z Turzy Śląskiej, a jej autorem był Arkadiusz Lalko, który głową skierował piłkę do bramki. Druga bramka padła kwadrans później, a na listę strzelców wpisał się asystujący przy pierwszej bramce Dariusz Pawlusiński. Do przerwy zespół trenera Malinowskiego prowadził 2:0. Po przerwie Rymer zdobył kontaktową bramkę. Gola zdobył Robert Sitko. Ten sam zawodnik przed końcem spotkania wyrównał wynik meczu i było 2:2. Unia rozstrzygnęła pojedynek na swoją korzyść, a bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Dariusz Pawlusiński.

Rymer Rybnik - Unia Turza Śląska 2:3

Sitko 50., 86. - Lalko 15., Pawlusiński 32., 89.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~obiektywniepatrząc (188.137. * .235) 04.02.2019 12:29

Ciekawe ze na oficjalnej stronie Rymera nic nie ma o tym sparingu. Pisza tylko o wygranych ?