Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Dąb Gaszowice pewnie wygrał pierwszy sparing

GKS Dąb Gaszowice wygrał mecz sparingowy z drużyną KS Naprzód Borucin. 

GKS Dąb Gaszowice pewnie wygrał pierwszy sparing

Dla drużyny z Gaszowic był to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej IV ligi. Przeciwnikiem była występująca w klasie okręgowej ekipa z Borucina.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak w drugiej części działo się już dużo więcej pod bramką Naprzodu Borucin. Piłkarze czwartoligowca z Gaszowic popisali się świetną skutecznością i strzelili aż cztery bramki. Dwie bramki strzelił Krzysztof Szewczyk, po jednej zawodnik testowany oraz Mariusz Kraśniewski. Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Dębu- Mirosław Kuczera.

W sobotę 9 lutego GKS Dąb Gaszowice zagra kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzie Unia Książenice.

GKS Dąb Gaszowice - KS Naprzód Borucin 4:0 (0:0)

Bramki:

Szewczyk x2, zawodnik testowany, Kraśniewski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].