Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siódme miejsce Oldbojów GKS-u Jastrzębie

Zespół Oldbojów GKS-u Jastrzębie zajął 7. miejsce podczas XXIX Mistrzostw Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej. Mistrzem Polski została Pogoń Szczecin.

Siódme miejsce Oldbojów GKS-u Jastrzębie
fot. GKS Jastrzębie

- Myślę, że zespół wspaniale reprezentował jastrzębską piłkę podczas tego turnieju. Praktycznie do samego końca byliśmy w grze o najwyższe miejsca. Wiadomo jednak, co decyduje o końcowym wyniku w piłce - detale. Patrząc na oba dni, byliśmy jednym z czołowych zespołów, niektórzy nawet typowali nas do medalu. Bardzo chcieliśmy go zdobyć, dlatego zawodnicy byli nieco podłamani, ale mogę powiedzieć, że wszyscy powinni być z siebie dumni. Ja jestem bardzo zadowolony dumny z drużyny. Niektóre interwencje Piotrka Pasia były niesamowite – interwencje turnieju. To był super turniej i bardzo się cieszymy, że wzięliśmy w nim udział. Już jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o tabelę wszech czasów, a graliśmy dopiero czwarty raz. Dodam tylko, że od początku, gdy te Mistrzostwa Polski są organizowane, wystąpiło w nich w sumie 128 zespołów, a po tym turnieju będziemy w okolicach 15. miejsca – powiedział po turnieju były piłkarz i trener GKS-u Jastrzębie, opiekun naszych Oldbojów, Edward Kokoszka.

Dzień 1

  • GKS Jastrzębie - KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:3

Bramki dla GKS-u: Robert Żbikowski x2, Piotr Skoneczny, Marcin Bednarek, Adam Brzyszkowski

  • GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 4:1

Bramki dla GKS-u: Jacek Kosiba, Tomasz Kłus x2, Robert Żbikowski

  • GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków 5:6

Bramki dla GKS-u: Robert Żbikowski x2, Jacek Kosiba, Tomasz Kłus, Adam Brzyszkowski

  • GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 5:5

Bramki dla GKS-u: Jacek Kosiba x2, Marcin Bednarek x2, Robert Żbikowski

Dzień 2

  • GKS Jastrzębie - Pogoń Szczecin 0:3
  • GKS Jastrzębie - MTS Knurów 5:0

Bramki dla GKS-u: Jacek Kosiba, Marcin Bednarek x2, Tomasz Kłus, Adam Jachimowicz

  • GKS Jastrzębie - Cracovia Kraków 2:2

Bramki dla GKS-u: Jacek Kosiba, Adam Jachimowicz

  • GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2:6

Bramki dla GKS-u: Piotr Paś, Adam Brzyszkowski

GKS Jastrzębie: Piotr Paś, Andrzej Skrocki, Marcin Bednarek, Adam Brzyszkowski, Marek Jaromin, Adam Śmigielski, Piotr Skoneczny, Tomasz Kłus, Adam Jachimowicz, Jacek Kosiba, Robert Żbikowski, Arkadiusz Taraszkiewicz, Jacek Mizia - trener, Kazimierz Janulek - kierownik, Robert Stanasiuk - menadżer, Edward Kokoszka - VIP, Maksymilian Czenczek - VIP, Wiesław Zalewski - VIP.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Pogoń Szczecin

2. Cracovia Kraków

3. Polonia Rzeszów

4. RTS Radomsko

5. Zagłębie Sosnowiec / Victoria Częstochowa

7. GKS Jastrzębie / Hutnik Kraków

9. Warta Zawiercie / MTS Knurów


GKS Jastrzębie

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].