Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

Na trybuny Piasta wróci doping

08.02.2019 12:23 | 0 komentarzy | dud

Kibice Piasta Gliwice ze Stowarzyszenia Piastoholicy zapowiedzieli powrót zorganizowanego dopingu na sektorach „O,P,R,S".

Na trybuny Piasta wróci doping
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konfilkt zarządu klubu z kibicami trwał od domowego spotkania z Górnikiem Zabrze, które zostało przerwane i Piast ostatecznie został ukarany walkowerem. Od tego czasu klub i Stowarzyszenie Piastoholicy przestali współpracować.

Kilka dni temu kibice poinformowali, że na sektory O,P,R,S wróci doping. 

Poniżej komunikat kibiców, który ukazał się na oficjalnej stronie klubu:

"Niedługo zostanie ogłoszony nowy skład osobowy Stowarzyszenia Piastoholicy. Proces się przeciąga ponieważ wciąż trwa selekcja na poszczególne stanowiska. Niemniej jednak nowe osoby decyzyjne, już teraz, jednogłośnie stwierdziły, że od rundy wiosennej doping na sektorach „O,P,R,S”  jak i organizacja wyjazdów na mecze Piasta zostaną wznowione.  Piastoholicy apelują do wszystkich dzielnic o organizację przedmeczowych zbiórek. Na wyjazdach będą obowiązywały nowe zasady, o których szczegółowo napiszemy przy okazji pierwszego wyjazdu.  Budzimy się z prawie rocznego snu i widzimy się wszyscy na „młynie”, już 15 lutego o 20;30 na meczu z Lechem Poznań. W imieniu starego składu osobowego Stowarzyszenia dziękujemy wszystkim ekipom, które przyłączyły się do protestu".


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl