Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejny sparing Odry Wodzisław na plus. Pięć goli strzelonych GKS-owi Katowice

Drużyna Ryszarda Wieczorka wygrała trzeci na cztery mecz sparingowy przed zbliżającą się rundą wiosenną klasy okręgowej. Lider pokonał w sobotę w Nieboczowach drużynę GKS Katowice do lat 19.

Kolejny sparing Odry Wodzisław na plus. Pięć goli strzelonych GKS-owi Katowice

Odra Wodzisław rozpoczęła gry sparingowe od przegranej z mocnym czwartoligowcem LZS Starowice przegrywając 1:2. Kolejny testmecz zespół Wieczorka wygrał 4:3 z grającymi w IV lidze Szombierkami Bytom. W trakcie tygodnia wysoko ograła rybnicki Rymer wygrywając aż 13:1. W sobotę zanotowała kolejne zwycięstwo. Tym razem Odra była lepsza od juniorów GKS Katowice zwyciężając 5:2. Bramki dla wodzisławskiej drużyny zdobyli Michał Rymer (rzut karny), Kacper Malinowski, Damian Tarka, Mateusz Kasprzyk i Patryk Dudziński.

Kolejny mecz kontrolny Odra rozegra 13 lutego z LGKS 38 Podlesianka Katowice (klasa okręgowa)

Odra Wodzisław - GKS Katowice U19 5:2

Rymer (k), Malinowski, Tarka, Kasprzyk, Dudziński.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fasaf (77.252. * .39) 10.02.2019 21:13

Zna ktoś jakieś szczegóły o tym Rodriguezie?

Angelonielot 10.02.2019 19:25

Grała głownie mlodziez i latynos Brayan Rodríguez ,polowa graczy podstawowej jedenastki z jesieni miala wczoraj wolne