Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum też lepsza od Rymera Rybnik

Wodzisławski czwartoligowiec - Odra Centrum, rozegrał kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną. Zmierzył się z liderem grupy II klasy okręgowej - Rymerem Rybnik. Drużyna trenera Bartłomieja Sochy okazała się lepsza wygrywając 4:1.

Odra Centrum też lepsza od Rymera Rybnik

Choć to tylko mecze sparingowe, to nie unikniemy porównania gier kontrolnych. Kilka dni temu z Rymerem mierzyła się także grająca klasę niżej APN Odra Wodzisław (lider gr. III klasy okręgowej). Z drużyną z Rybnika grał też wicelider gr. III okręgówki Unia Turza Śląska. APN Odra wygrała z Rymerem 13:1, a Unia Turza zwyciężyła 3:2. MKP Odra Centrum również sprawdziła się na tle rybnickiej drużyny, w której składzie sporo znanych nazwisk. Czwartoligowiec wygrał 4:1. Trzeba jednak pamiętać, że sparing sparingowi nierówny, bo są one rozgrywane w różnych warunkach atmosferycznych i boiskowych.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w której tempo było imponujące oba zespoły pokazały się z jak najlepszej strony. W zespole Rymera wystąpili m.in. Przemysław Pitry, Aleksander Kwiek, Ołeksandr Szeweluchin i Bartosz Semeniuk, to zawodnicy, którzy gwarantują Rymerowi jakość gry oraz szanse na awans do klasy wyższej. Drużyna Rymera stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych, ale i MKP miało trzy idealne sytuacje do strzelenia gola. W drugiej połowie mecz był już pod dyktando wodzisławskiego zespołu strzelając przeciwnikowi cztery bramki. Zdobywali je Tomasz Zieliński, Marcin Lukoszek, Marcin Oślizlok oraz Maciej Kocztorz. Goście odpowiedzieli tylko jedną bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 chociaż w przeciągu kilku minut Łukasz Gajda z MKP miał trzy doskonałe sytuacje do wpisania się na listę strzelców.

Rymer Rybnik - Odra Centrum 1:4 (0:0)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].