Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegacze z Wodzisławia na podium 18. Biegu Potwornego w Rybniku

W niedzielę 10 lutego zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski wzięli udział w 18. Biegu Potwornym w Rybniku.

Biegacze z Wodzisławia na podium 18. Biegu Potwornego w Rybniku

Pomimo dodatniej temperatury na znacznym odcinku trasy utrzymywał się lód, co znacznie spowolniło tych zawodników którzy wybrali się na zawody bez obuwia crossowego.

Szeroki wachlarz dystansów i kategorii sprawił, że w zawodach wystąpiło blisko 300 zawodników.

Zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski stanęli na podium:

  • Krystian Noga - 3. miejsce w M30 w biegu na 10 km,
  • Wiesława Pogorzelska - 2. miejsce w K40 w NW na 5 km,
  • Bogdan Grzywa - 1. miejsce w M50 w NW na 5 km,
  • Jan Serwotka - 1. miejsce w M60 w NW na 5 km.

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].