Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra wygrała. Rywal szukał boiska w Nieboczowach [ZDJĘCIA]

W piątek lider klasy okręgowej - Odra Wodzisław rozegrał ostatni sparing przed wyjazdem na obóz w Hiszpanii. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka wygrali 4:1 z czwartoligową Slavią Ruda Śląska.

Odra wygrała. Rywal szukał boiska w Nieboczowach [ZDJĘCIA]

Spotkanie na boisku w Nieboczowach rozpoczęło się z dwudziestominutowym opóźnieniem. Rywal dotarł z opóźnieniem, bo zapewne szukał nowych Nieboczów. Wciąż często zdarzają się kłopoty z dotarciem do nowej wioski znajdującej się obok Syryni. 

Była to ostatnia gra kontrolna przed wylotem Odry na obóz w Hiszpanii. Klub z Wodzisławia wygrał ze Slavią 4:1 po dwóch golach Piotra Zielińskiego, jednym Damiana Tarki i Sebastiana Duczka.

W meczu kontrolnym nadal brakowało Dawida Janczyka wokół, którego jest spore zainteresowanie. Pojawiają się pytania dlaczego nie gra i czy nie powróciły jego dawne problemy. Klub uspokaja, że wszystko jest pod kontrolą. - Dawid wciąż się leczy i nie jest do dyspozycji na mecz kontrolny. Ma problem z mięśniem przywodziciela. Naderwał go w meczu z Szombierkami Bytom. Jego przerwa potrwa jeszcze kilka dni. Dawid jest przewidziany na obóz w Hiszpanii - poinformował asystent trenera Wieczorka, Adam Burek. 

Odra z piątku na sobotę wyrusza na obóz. Termin został nieco przyspieszony do pierwotnie podawanego. W Hiszpanii sztab i piłkarze Odry przebywać będą do przyszłej niedzieli. W Buñol koło Walencji, gdzie przebywać będzie Odra, zespół rozegra dwa mecze sparingowe (pierwszy rywalem będzie Paterna CF).

Odra Wodzisław - Slavia Ruda Śląska 4:1

Bramki: Zieliński 2, Tarka, Duczek

Skład Odry: Marcin Musioł (65. Maciej Kasperski) - Jakub Białas (46. Piotr Kolasa), Patryk Antończak (46. Piotr Szymiczek), Krzysztof Krzyżok (68. Dawid Czorniczek), Dawid Czorniczek (46. Adam Niemyjski), Piotr Zieliński (68. Mateusz Kaprzyk), Michał Rymer (46. Jarosław Wieczorek), Błażej Szczepanek (46. Mariusz Zganiacz), Sebastian Duczek (46. Damian Tarka), Mateusz Kasprzyk (46. Patryk Dudziński), Bryan Rodriguez (46. Alexander Turkson). 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
anonimus 16.02.2019 14:52

Automapa prowadzi już do nowych.

Angelonielot 16.02.2019 12:54

Aby tam dojechac na google map trzeba oprocz Nieboczowy wpisac rowniez ulice Dąbrowy i wtedy google map znajduje to bez problemow, a jak sie wpisze sama miejscowosc to własnie prowadzi do starych Nieboczow,w ostatnia sobote druzyna z Katowic tez bladzila bo zajechala do starych Nieboczowy

anonimus 16.02.2019 12:41

Pewnie goście jechali na google map bo one pokazują jeszcze stare Nieboczowy :)

~simono (193.46. * .252) 16.02.2019 10:45
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Oby szybko Odra zagoscila na zapleczu naszej ekstraklapy..a pozniej... moze powrot do przeszlosci? :) ekstraklapa czeka

Angelonielot 15.02.2019 22:08
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

A zmarnowanych okazji do zdobycia kolejnych goli w 2 polowie bylo co nie miara
Chyba sie wystrzelali w meczu z Rymerem