Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Odra wygrała. Rywal szukał boiska w Nieboczowach [ZDJĘCIA]

15.02.2019 21:29 | 5 komentarzy | kozz

W piątek lider klasy okręgowej - Odra Wodzisław rozegrał ostatni sparing przed wyjazdem na obóz w Hiszpanii. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka wygrali 4:1 z czwartoligową Slavią Ruda Śląska.

Odra wygrała. Rywal szukał boiska w Nieboczowach [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie na boisku w Nieboczowach rozpoczęło się z dwudziestominutowym opóźnieniem. Rywal dotarł z opóźnieniem, bo zapewne szukał nowych Nieboczów. Wciąż często zdarzają się kłopoty z dotarciem do nowej wioski znajdującej się obok Syryni. 

Była to ostatnia gra kontrolna przed wylotem Odry na obóz w Hiszpanii. Klub z Wodzisławia wygrał ze Slavią 4:1 po dwóch golach Piotra Zielińskiego, jednym Damiana Tarki i Sebastiana Duczka.

W meczu kontrolnym nadal brakowało Dawida Janczyka wokół, którego jest spore zainteresowanie. Pojawiają się pytania dlaczego nie gra i czy nie powróciły jego dawne problemy. Klub uspokaja, że wszystko jest pod kontrolą. - Dawid wciąż się leczy i nie jest do dyspozycji na mecz kontrolny. Ma problem z mięśniem przywodziciela. Naderwał go w meczu z Szombierkami Bytom. Jego przerwa potrwa jeszcze kilka dni. Dawid jest przewidziany na obóz w Hiszpanii - poinformował asystent trenera Wieczorka, Adam Burek. 

Odra z piątku na sobotę wyrusza na obóz. Termin został nieco przyspieszony do pierwotnie podawanego. W Hiszpanii sztab i piłkarze Odry przebywać będą do przyszłej niedzieli. W Buñol koło Walencji, gdzie przebywać będzie Odra, zespół rozegra dwa mecze sparingowe (pierwszy rywalem będzie Paterna CF).

Odra Wodzisław - Slavia Ruda Śląska 4:1

Bramki: Zieliński 2, Tarka, Duczek

Skład Odry: Marcin Musioł (65. Maciej Kasperski) - Jakub Białas (46. Piotr Kolasa), Patryk Antończak (46. Piotr Szymiczek), Krzysztof Krzyżok (68. Dawid Czorniczek), Dawid Czorniczek (46. Adam Niemyjski), Piotr Zieliński (68. Mateusz Kaprzyk), Michał Rymer (46. Jarosław Wieczorek), Błażej Szczepanek (46. Mariusz Zganiacz), Sebastian Duczek (46. Damian Tarka), Mateusz Kasprzyk (46. Patryk Dudziński), Bryan Rodriguez (46. Alexander Turkson).