Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum na remis z Fortecą Świerklany

Bezbramkowym remisem zakończyło się rozegrane w Świerklanach spotkanie kontrolne czwartoligowej Odry Centrum Wodzisław Śląski z grającą w klasie okręgowej Fortecą Świerklany.

Odra Centrum na remis z Fortecą Świerklany

Pierwsza połowa była prowadzona w dobrym tempie przy nieznacznej przewadze optycznej MKP z kilkoma sytuacjami pod bramką gospodarzy. W drugiej połowie gra toczyła się przez większą część spotkania na połowie Fortecy, która próbowała grać z kontry. W bramce świetnie spisywali się obaj bramkarze gospodarzy, którzy uratowali drużynę ze Świerklan od utraty bramki. Momentami mecz robił się bardzo ostry i sędzia zawodów musiał reagować kartkami, co zaskutkowało usunięciem z boiska zawodnika gospodarzy po kolejnym (drugim) faulu. Był to bardzo pożyteczny sparing dla obu zespołów, które za miesiąc rozegrają pierwsze mistrzowskie spotkanie. Trenerzy mogli poddać sprawdzianowi nowych zawodników przymierzanych do gry w obu zespołach.

Skład MKP Odra Centrum: zawodnik testowany, Ł. Reinhard, A. Cichy, (60. Ł. Gajda) M. Lukoszek, (70. J. Malinowski) T. Zieliński, D. Gorzawski, (46. M. Krzyżok), zawodnik testowany, M. Kocztorz, M. Oślizlok, T. Wodecki. Trener: B. Socha.

Forteca Świerklany - Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0

MKP Odra Centrum

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Juro 19.02.2019 00:21

nieokreslony nie ma klub żadnych długow inni zazdroszcza Odrze ze ma dobrych zawodników i dobra organjzacje, do postu ponizej jest poprawiony jednego wyrazu nie napisałem tylko Odra

~nieokreslony (83.4. * .138) 18.02.2019 19:41

Juro to sie określ czy są długi czy nie.Daj trzeci post.

Juro 18.02.2019 19:27

Atrapa wez się nie odzywaj nie masz pojecia o piłce w Wodzisławiu Odra jest tylko MKS!! i nie ma długów to poczatek konca MKP w 4 lidze klub bez kibicow

Juro 18.02.2019 11:44

Atrapa wez się nie odzywaj nie masz pojecia o piłce w Wodzisławiu Odra jest jest MKS!! i ma długów to poczatek konca MKP w 4lidze klub bez kibicow

anonimus 18.02.2019 08:49

Faktycznie atrapa z ciebie, ten klub nie ma tego co najważniejsze w piłce nożnej -kibiców.

~Atrapa (78.10. * .86) 18.02.2019 00:07

W Wodzisławiu jest klub co posiada około 200 dzieciaków ! Posiada 11 drużyn.Ma 4 ligę seniorów.Ten klub to MKP Odra Centrum Wodzisław! A drugi to klub Start Bogdanowice Odra Vfl Wolfsburg Ad Levante ! Posiada sporo długów, ale co tam lepiej na wczasy do Hiszpanii jechac.Posiada 1 drużynę 20 zawodników 10 trenerów, prezesa brak są tylko sami dyrektorzy. No klub z levante ma ligę taka sama jak Skrzyszow Nedza i wiele innych wiosek dookoła czyli ligę okręgowa.

~żabolfan (5.184. * .146) 17.02.2019 21:58

Forteca grała w siódemkę.

~paul (79.25. * .112) 17.02.2019 19:15

nie ma odry, odra zbankrutowala

~Ksg (188.137. * .135) 17.02.2019 16:22

To która to start bogdanowice??? Bo można się pogubić...

~OWMKS (83.22. * .141) 17.02.2019 12:45
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

W WODZISŁAWIU JEST TYLKO ODRA WODZISŁAW MKS !!! STOP PODRABIAŃCOM STOP mkp!!! TYLKO ODRA WODZISŁAW MKS !!!