Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice testuje i wygrywa

Dąb Gaszowice wygrał sparing z Iskrą Pszczyna 4:2. Jedną z bramek strzelił testowany zawodnik.

Dąb Gaszowice testuje i wygrywa

Dąb, który do Pszczyny pojechał bez kilku zawodników, stracił bramkę już w pierwszej minucie sparingu. Kilkanaście minut później kolejny zawodnik Iskry skierował piłkę do siatki, ale tym razem był to gol samobójczy, do którego przyczynił się Dominik Niećko, naciskający obrońcę gospodarzy. Jeszcze przed przerwą Dąb wyszedł na prowadzenie po strzale Krzysztofa Szewczyka. Gospodarze mieli idealną okazję do wyrównania, ale nie wykorzystali rzutu karnego - skuteczną interwencją popisał się Jakub Lichoń.

W drugiej połowie na 3:1 podwyższył Przemysław Stebel uderzeniem z rzutu wolnego. Gospodarze zdołali zbliżyć się do ekipy z Gaszowic na jedną bramkę, ale to do gości należało ostatnie słowo w tym sparingu - wynik ustalił jeden z czterech testowanych zawodników.

MKS Iskra Pszczyna - GKS Dąb Gaszowice 2:4 (1:2)

Bramki dla Dębu: samobójcza, Szewczyk, Stebel, zawodnik testowany

Dąb: (I połowa) Lichoń - testowany I, testowany II, Orzeł, Mazur - Smołka, Elias, Kamil Sikora, Stebel - Szewczyk - Niećko; (II połowa) Lichoń - Kraśniewski, testowany II, Orzeł (68. Kamil Sikora), Mazur - testowany III, Gołyś, testowany IV, Stebel (68. Wojaczek) - Szymura - Niećko (68. Szewczyk).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].