Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza wygrana w rundzie finałowej RKK AZS-u Racibórz

RKK AZS Racibórz pokonał na własnym terenie UKS Żak Nowy Sącz 73:49.

Pierwsza wygrana w rundzie finałowej RKK AZS-u Racibórz

Raciborzanki miały ułatwione zadanie bowiem rywalki przyjechały do Raciborza w mocno okrojonym składzie. W meczowym protokole znalazło się... zaledwie sześć zawodniczek. Gospodynie od samego początku dominowały i już w pierwszej kwarcie wypracowały sobie 12-punktową przewagę. W kolejnych częściach gospodynie jeszcze powiększały swoją zaliczkę i w efekcie wygrały 24 "oczkami". Dla RKK AZS-u to pierwsza wygrana w grupie B rundy finałowej. Raciborzanki mają na koncie siedem punktów i zajmują ostatnie, piąte miejsce.

RKK AZS Racibórz - UKS Żak Nowy Sącz 73:49 (24:12, 8:6, 20:18, 21:13)

RKK: Botorek 4, Chuda 17, Bogusz 4, Dudek, Stęc 5, Bąkowska, Karwot 10, Opiatowska 20, Kucza 4, Sipiel, Zimnicka 9.

UKS: Leśnicka 10, Szkarłat 11, Skoczeń 6, Tokarczyk 3, Nowak 15, Salamon 4.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].