Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Straż Graniczna wygrała turniej w Pietrowicach Wielkich

W sobotę 2 marca w hali sportowej w Pietrowicach Wielkich odbył się piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Pietrowice Wielkie. 

Straż Graniczna wygrała turniej w Pietrowicach Wielkich

Turniej wygrała drużyna Straży Granicznej z Raciborza. Oprócz zwycięzców, w zmaganiach wzięły udział drużyny: Racibórz, Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz, KWS Racibórz, Rudyszwałd oraz Solidum Pietrowice Wielkie. 

Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz, a trzecie KWS Racibórz.

Impreza miała także cel charytatywny. Oldboje pomagali Arkadiuszowi Górszczykowi, który choruje na stwardnienie zanikowe boczne (SLA), choroba prowadzi do zaniku wszystkich mięśni.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Rutowicz (Straż Graniczna Racibórz). Najlepszym bramkarzem Tomasz Drobny (Rudyszwałd), a najlepszym strzelcem Piotr Poznański (Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz). 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].