Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niespodzianka na początek. Dąb zatrzymał lidera

GKS Dąb Gaszowice zremisował 1:1 na wyjeździe z liderem II grupy IV ligi, LKS-em Czaniec.

Niespodzianka na początek. Dąb zatrzymał lidera

Mecz zaczął się tak, jak większość mogłaby się spodziewać. Dosyć szybko gospodarze objęli prowadzenie i trudno było przypuszczać, by po fatalnym początku goście z Gaszowic mogliby pokusić się o sprawienie niespodzianki na terenie niepokonanego u siebie lidera ligi. Tymczasem Dąb zdołał wyrwać punkt dzięki bramce Dominika Niećko. Wypożyczony z ROW-u 1964 Rybnik zawodnik już w ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek (1:0 z Gwarkiem Ornontowice) strzelił gola i udowodnił, że jest w dobrej formie. Dzisiaj ją tylko potwierdził.

Dąb po 16 kolejkach ma 17 punktów na koncie, co daje zespołowi z Gaszowic 13. miejsce.

LKS Czaniec - GKS Dąb Gaszowice 1:1 (1:1)

Bramka dla GKS-u: Dominik Niećko

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .5) 16.03.2019 22:48

wywieźć punkt z tak trudnego terenu jak w Czańcu - wielki, wielki szacun dla zespołu z Gaszowic.

~kibicw (188.137. * .235) 16.03.2019 22:38

Niećko dobrze uderzył, ale bramka jest zasługą świetnej akcji kilku zawodników. Dobrze grała cała drużyna, nie tylko Dominik.