Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emocjonujące derby. Unia wyszarpała remis w końcówce [ZDJĘCIA]

MKS Czerwionka zremisował na własnym obiekcie z Unią Książenice 2:2. Goście wyrównali tuż przed końcem spotkania.

Emocjonujące derby. Unia wyszarpała remis w końcówce [ZDJĘCIA]

Derbowe spotkanie MKS-u z Unią dostarczyło sporo emocji. Do przerwy prowadzili gospodarze po bramce Mariusza Reguły z rzutu karnego. Taki rezultat utrzymywał się aż do 81. minuty, kiedy to sędzia podyktował drugą "11" dla MKS-u. Gdy po chwili miejscowi prowadzili już 2:0, wydawało się, że to oni sięgną po trzy punkty. Tymczasem w 87. minucie Mateusz Bogumiło wykorzystał dośrodkowanie Kamila Kaczmarczyka i uderzeniem głową zdobył kontaktową bramkę. Asystujący został bohaterem Unii, ponieważ tuż przed końcem meczu doprowadził do wyrównania.

Remis spowodował, że MKS po 16 kolejkach ma na koncie 26 punktów, co daje szóste miejsce. Unia ma o 12 "oczek" więcej, co daje trzecią pozycję. Tyle samo punktów mają rezerwy Piasta Gliwice. Prowadzący Rymer Rybnik ma 43 punkty.

MKS Czerwionka - Unia Książenice 2:2 (1:0)

Wyjściowe składy

MKS: Mazur, Horny, Reguła, FLis, Szymura, Zabłocki, Bysiec, Stopa, Małachowski, Kowalski, Jaśkiewicz.

Unia: Niemiec, Siedlok, Tumula, Kaczmarczyk, Skowronek, Michalski, Gnyp, Przybyszewski, Suchiński, Malcher, Drapacz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].