Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wilki pożarły rywala po przerwie

Wilki Wilcza wygrały u siebie z Drzewiarzem Jasienica 4:1.

Wilki pożarły rywala po przerwie

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego pogromu, bo wszystkie bramki w tym spotkaniu padły po przerwie. Tuż po wznowieniu jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Piotr Buchalik. Mniej więcej kwadrans później wyrównał Dariusz Kołodziej z rzutu karnego. Po tej bramce strzelali już tylko gospodarze. Remis utrzymywał się tylko kilka minut za sprawą uderzenia Dawida Drozdowskiego, a w końcówce bramkarza Drzewiarza pokonali jeszcze Łukasz Żyrkowski i Kamil Wawoczny.

Wygrana zaowocowała awansem w tabeli. Po 16 meczach Wilki wskoczyły na dziewiąte miejsce. Mają na koncie 18 punktów.

Wilki Wilcza - Drzewiarz Jasienica 4:1 (0:0)

Bramki: Buchalik 48., Drozdowski 68., Żyrkowski 82., Wawoczny 90. - Kołodziej 62.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].