Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rymer Rybnik szuka pomocy

Rymer Rybnik zgłosił się o pomoc przy końcowych pracach nad monografią klubową.

Rymer Rybnik szuka pomocy

2019 rok jest wyjątkowy dla klubu z Rybnika. Z okazji obchodzonego 100-lecia przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będzie monografia, którą tworzy Henryk Rojek. Autor spotkał się wczoraj z prezesem klubu i omówił temat jej powstawania.

Monografia ma już blisko 450 stron, jednak wciąż jest kilka braków. Z tego powodu Rymer zwrócił się o pomoc. W jakich sprawach? Klub wyjaśnił na Facebooku:

1. Pilny kontakt do p. Gustaw Janik, Norbert Janik, Joachim Herman;

2. Zdjęcia naszych wychowanków grających w ekstraklasie (np. Olek Kwiek w Górniku Zabrze, Błażej Radler w Pogoni Szczecin, itd.);

3. Zdjęcia z lat 90-tych, jak Rymer grał w III lidze - piłkarze, kibice, trybuny;

4. Osoby, która przygotuje książkę do druku - skład i łamanie.

W sprawie wyżej wymienionych próśb kontaktować się można poprzez klubowe konto na Facebooku oraz mailowo: ksrymer@wp.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].