Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 1)

21.03.2019 13:03 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły naszego regionu w zimowym okienku transferowym dokonały kolejnych zmian kadrowych. Na początku informujemy o „przetasowaniach”, jakie nastąpiły w wyższych klasach rozgrywkowych.

KARUZELA TRANSFEROWA – zima 2019 (część 1)
Marcin Malinowski opuścił szeregi Odry Centrum Wodzisław Śl. i został grającym trenerem Unii Turza Śl.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga

GKS 1962 Jastrzębie

Przybyli: Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze), Hubert Gostomski i Marek Mróz (Termalica Nieciecza), Jakub Wróbel (Garbarnia Kraków), Rafał Adamek (Pniówek Pawłowice), Przemysław Pastuszak i Dawid Chochulski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Dzida, Dawid Weis i Damian Zajączkowski (Pniówek Pawłowice), Bartosz Szelong (Soła Oświęcim), Bartosz Semeniuk (Rymer Rybnik).


II liga

KS ROW 1964 Rybnik

Przybyli: Bartosz Giełażyn i Przemysław Szkatuła (Polonia Bytom), Jakub Kuczera (Odra Centrum Wodzisław Śląski).

Ubyli: Wiktor Piejak (MFK Karviná).


IV liga

KS Decor Bełk

Przybyli: Marcin Mizia (Unia Racibórz), Rafał Grzech (wznowił treningi), Robert Paryła (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KS Unia Racibórz

Przybyli: Patryk Goły (Naprzód Czyżowice), Mateusz Pientka (Pawłów), Filip Radoń i Kamil Grycman (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Mizia (Decor Bełk), Kamil Łątkowski (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Łukasz Ploch (Naprzód Borucin), Mateusz Badowski (Płomień Połomia), Jakub Kowalczyk (Raszczyce), Jonatan Domin (kontuzja).

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

Przybyli: Tomasz Okraszewski (Kluczbork), Piotr Pastuszak (Barciczanka Barcice), Szymon Riabowski (GKS Jastrzębie – z drużyny juniorów), Łukasz Gajda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jakub Kuczera (ROW Rybnik), Marcin Malinowski i Kacper Krupiński (Unia Turza Śląska), Mateusz Bugdoł (Nędza), Dawid Lubas (Polonia Marklowice), Mateusz Tomala (Górnik Zabrze – do drużyny juniorów), Tomasz Neugebauer (Ruch Chorzów – do drużyny juniorów).

GKS Dąb Gaszowice

Przybyli: Marek Hanzel (trener), Paweł Zdunek (Naprzód Czyżowice), Kacper Kąkol (Górnik Radlin), Wojciech Ciomek (MSPN Górnik Zabrze).

Ubyli: Dariusz Widawski (trener), Beniamin Pyszny (Rymer Rybnik), Błażej Mandrysz (Naprzód Czyżowice), Michał Szczurek (wyjazd za granicę).

KS Płomień Połomia

Przybyli: Marcin Franc (Pniówek Pawłowice), Mateusz Badowski (Unia Racibórz).

Ubyli: Łukasz Herok (Pierwszy Chwałowice).


Klasa okręgowa – gr. 2

LKS Zameczek Czernica

Przybyli: Dariusz Mańka (Kornowac), Gilbert Fabien Billem (wolny zawodnik).

Ubyli: Krzysztof Sadowski (Polonia Łaziska), Rafał Wiklak (Mysłowice), Ramon Durczok (Zgoda Zawada Książęca), Daniel Gojny (Wypoczynek Buków).

KS Naprzód Rydułtowy

Przybyli: nikt.

Ubyli: Przemysław Kuczera (Lyski).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: Łukasz Herok (Płomień Połomia), Kamil Tomiuk (Rymer Rybnik), Wojciech Dudek (Jedność Jejkowice).

Ubyli: Kamil Sobieraj (Silesia Lubomia), Marek Gąsior (Orzeł Jankowice).

MKS Czerwionka

Przybyli: Mateusz Mularczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Arkadiusz Majorczyk i Patryk Majorczyk (Borowik Szczejkowice), Michał Frohlich (Ruch Stanowice).

LKS Unia Książenice

Przybyli: Arkadiusz Sokołowicz (Płomień Ochojec), Patryk Grzybek (Płomień Czuchów).

Ubyli: Grzegorz Gołyś (zakończył grę), Bartosz Czopek (nie wznowił treningów).

KS Rymer Rybnik

Przybyli: Bartosz Semeniuk (GKS Jastrzębie), Beniamin Pyszny (Dąb Gaszowice), Jakub Lubszczyk (Górnik Radlin), Konrad Wira i Mateusz Kopia (Górnik Zabrze – z drużyny juniorów), Bartosz Plewka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Tomiuk (Pierwszy Chwałowice), Krzysztof Piełka (Górnik Radlin), Mateusz Myler (Górnik Boguszowice), Krzysztof Sierny (Jedność Grabownia-Golejów), Miłosz Sierny (Wicher Wilchwy), Szymon Plewka (kontuzja).

KS ROW 1964 Rybnik II

Przybyli: nikt.

Ubyli: nikt.