Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice ponownie remisuje

GKS Dąb Gaszowice zremisował u siebie z GKS-em Radziechowy-Wieprz 1:1.

Dąb Gaszowice ponownie remisuje

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w pierwszym kwadransie objęli prowadzenie. Przemysław Stebel uderzył pod poprzeczkę, a bramkarz gości nie zdołał złapać piłki, czym przyczynił się do utraty gola.

Bramkarz gości zrehabilitował się po przerwie, gdy obronił kolejny groźny strzał Stebla. Chwilę później w słupek trafił Dominik Niećko. Po tej sytuacji do głosu doszli przyjezdni i teraz to Mirosław Kuczera musiał się wykazywać. Wszystkich strzałów nie zdołał obronić - skapitulował przy uderzeniu z rzutu karnego.

Zespół z Gaszowic zremisował drugie spotkanie z rzęduDąb po 17 kolejkach ma 18 punktów, co daje 12. miejsce w tabeli.

GKS Dąb Gaszowice - GKS Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)

Bramka dla Gaszowic: Stebel 13.

Dąb: Kuczera - Mazur, Orzeł, Krzysztof Sikora, Kraśniewski - Stebel, Reguła, Elias (75. Szewczyk), Kamil Sikora, Szymura (64. Smołka) - Niećko

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (78.31. * .129) 25.03.2019 14:44

na youtube jest skrót z tego meczu który jeszcze bardziej utwierdza mnie, że to bramka samobójcza. nie wiem jak tą bramkę można zapisywać Steblowi...

~xxyz (188.137. * .235) 24.03.2019 01:30

Ale też gdyby nie genialne uderzenie Stebla, bramka by nie padła.

~@mazur (83.4. * .250) 24.03.2019 00:01

akurat byłem na tym meczu, bramka dla Gaszowic nie powinna być zapisana Steblowi, to była ewidentna bramka samobójcza bramkarza Radziechów.